Autor Téma: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi (2015)  (Prečítané 40106 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #90 : 08. December 2015, 07:08:30 »

- je zakazane zaostavat, odbiehat mimo a rusit krikom (Sebastian, Kristian a Danyboy!!!)
- je zakaz fotografovat v tovarni
- fajcenie zakazane vo vsetkych priestoroch tovarne a aj na parkovisku! (MiKeL)


V tomto prispevku je jedna nepravdiva informacia. >:D


No to nemohu zaručit.  >:D ;D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #91 : 08. December 2015, 08:20:50 »
ten set nedostaneme - pre tých čo nevedia, ktorá informácia je nepravdivá

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #92 : 08. December 2015, 08:46:51 »
Tak to je veľká škoda. Zbierka LEGA bez takéhoto neoceniteľného skvostu, vlastne ani nie je skutočnou zbierkou. Postavený, by sa krásne vynímal v centre pozornosti. Snáď stojí za zváženie, či sa vôbec teraz oplatí ísť na tú exkurziu.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #93 : 14. December 2015, 12:57:57 »
Takze z Bratislavy nas ide 10, co by mohlo zodpovedat dvom autam. Prva otazka - kto moze ist autom? Martinn - vies ist Tvojim? Mas dodavku a vies najpohodlnejsie odviezt 5-6 ludi. Je niekto dalsi, kto ide z BA a vie ist autom?

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #94 : 14. December 2015, 13:40:33 »
Takže mikrobuson nejdeme? Bolo by to bez starosti a pohodlné.
Ja by som mojim vedel vziať 6 osôb ak vpredu budú dvaja štíhlejší (ideálne štíhla slečna v strede :-) ) Ako to vidíte s platením (PHM + dialničné poplatky)? Navigáciu nemám, takže musím dopredu naštudovať trasu. Navrhujem odjazd z jedného miesta a výstup detto.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #95 : 14. December 2015, 14:05:37 »
Takze: ja v osobnom aute beriem Buda a MiKeLa s manzelkou. MiKeL rano dovezie Buda do BA. Martinn - Ty by si vzal Liondeeho, matt256 (ci kolko to je), Jaga a Danyho s doprovodom. Budes musiet prist do mesta, pretoze chalani sa nebudu mat ako dostat k Tebe. Mozme sa stretnut u mna pred domom o 3:50. 4:00 MUSIME vyrazit!
PHM a dialnicne znamky budeme preplacat z penazi LUGu, ktore sme si spolocne zarobili na vystavach. V Madarsku su elektronicke znamky - ako na to nam vysvetli MiKeL.  >:D

Odhlásený Honzicek76

  • Príspevkov: 12
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #96 : 14. December 2015, 14:07:05 »
Dojedem s Danym kam napíšete ;) jen ať se tam dá zaparkovat. Pokud nevadí navigace uchycená gumičkou, origo držák bohužel prasknul tak jí mohu vzít. Stejně s ní pojedu do Blavy.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #97 : 14. December 2015, 14:29:07 »
Madarska dialnicna znamka sa da zakupit na tejto stranke https://ematrica.nemzetiutdij.hu/ Minimalna je 10-dnova.

Tuna je strucny opis postupu v slovencine http://www.krajinou.sk/hlavna-kategoria-blogu/ako-si-zakupit-madarsku-dialnicnu-znamku-online

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #98 : 14. December 2015, 15:58:42 »
Takže mikrobuson nejdeme? Bolo by to bez starosti a pohodlné.
Ja by som mojim vedel vziať 6 osôb ak vpredu budú dvaja štíhlejší (ideálne štíhla slečna v strede :-) ) Ako to vidíte s platením (PHM + dialničné poplatky)? Navigáciu nemám, takže musím dopredu naštudovať trasu. Navrhujem odjazd z jedného miesta a výstup detto.

Takže už se asi rozhodlo, kdo bude ta dany štíhlá slečna uprostřed? ;D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #99 : 14. December 2015, 17:01:36 »
Takze: ja v osobnom aute beriem Buda a MiKeLa s manzelkou. MiKeL rano dovezie Buda do BA. Martinn - Ty by si vzal Liondeeho, matt256 (ci kolko to je), Jaga a Danyho s doprovodom. Budes musiet prist do mesta, pretoze chalani sa nebudu mat ako dostat k Tebe. Mozme sa stretnut u mna pred domom o 3:50. 4:00 MUSIME vyrazit!
PHM a dialnicne znamky budeme preplacat z penazi LUGu, ktore sme si spolocne zarobili na vystavach. V Madarsku su elektronicke znamky - ako na to nam vysvetli MiKeL.  >:D

Mikel nemusi ma vozit do BA prespím u Liondeho  a potom pridem k KLF-ovi peso .Može byť ??

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #100 : 14. December 2015, 17:08:21 »
Mikel nemusi ma vozit do BA prespím u Liondeho  a potom pridem k KLF-ovi peso .Može byť ??

;) Moze.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #101 : 15. December 2015, 19:06:19 »
KLF, nedá sa nejako zistiť (opýtať sa) či sa bude dať kúpiť v továrni nejaké lego? Konkrétne mám na mysli samotné duplo zvieratká.

Když tě nechytí, tak i zvířatka budou.  >:D

Odhlásený Honzicek76

  • Príspevkov: 12
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #102 : 16. December 2015, 07:40:05 »
Btw, do kterého legoshopu v té Budapešti půjdeme ? Jsou tam totiž dva  ;) Nebo uděláme rovnou combo a navštívíme oba dva ?  :D

Odhlásený Honzicek76

  • Príspevkov: 12
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #103 : 16. December 2015, 13:34:58 »
Super, ta Budapešť má i normální otevírací dobu - do 22:00  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Exkurzia do továrne LEGO v Nyíregyházi
« Odpoveď #104 : 16. December 2015, 13:35:28 »
Takze LEGO obchody, ktore by sme po exkurzii mohli pozriet:

KOCKA PALOTA priamo v Nyiregyhazi (nemaju zle ceny)
LEGO Store v Budapesti (su tam dva a oba maju PaB stenu)