Autor Téma: Command & Conquer: GENERALS  (Prečítané 41418 krát)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #75 : 12. Máj 2017, 22:37:03 »
Chlapci, musím vás pochváliť. Fakt verné predlohe. (y)

Diki ! Keď sa chce ,dá sa kadečo  :) 

Jedna  z tých väčších mašín .Táto sa mi najviac páčila odjakživa  :D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #76 : 12. Máj 2017, 23:36:19 »
No OK, som rád za vaše názory :-)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #77 : 12. Máj 2017, 23:38:46 »
No OK, som rád za vaše názory :-)

Pohoda martinn, možeš sa pridat kedy len chceš - rozširovanie obzorov je doležité !!  8)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #78 : 13. Máj 2017, 06:58:18 »
Pohoda martinn, možeš sa pridat kedy len chceš - rozširovanie obzorov je doležité !!  8)
OK, ja prispejem minifigom - ministrom obrany :-) ktorý rozpustí armádu :-)

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #79 : 13. Máj 2017, 08:41:16 »
Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti. 

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #80 : 13. Máj 2017, 08:43:11 »
Jedna  z tých väčších mašín .Táto sa mi najviac páčila odjakživa  :D

Dobrá mrcha ozrutná  (y)

Overlord si dáva Paladinov ako raňajky ku káve.


Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #81 : 13. Máj 2017, 08:50:18 »
Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti.

V USA na to išli rovnako - teraz tam maju tych bezpohlavných trtkov čo potrebujú ochranu pred "slovami" ktoré ich zranujú -- ale kludne ved svoje deti cestou akou chceš misoku - bránit ti v tom isto nebudem, ale je jedno pekne prislovie ktore podla mojho nazoru pekne odraza to ako sa cela historia točí pekne dokolečka:

hard times create strong men,
 strong men create good times,
 good times create weak men and weak men create hard times


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #82 : 13. Máj 2017, 15:12:10 »
Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...


Bedo: V USA je napr cez 5 miliónov členov NRA, takže ak sa nezatúlaš do pár vykričaných štvrtí a firiem, tak máš oveľa väčšiu šancu stretnúť sa s niekým kto má rád kvéry...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #83 : 13. Máj 2017, 15:24:51 »
Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...


Bedo: V USA je napr cez 5 miliónov členov NRA, takže ak sa nezatúlaš do pár vykričaných štvrtí a firiem, tak máš oveľa väčšiu šancu stretnúť sa s niekým kto má rád kvéry...

Oboje pravda  ;D , akurat myslím ze pri tom gameplayi išlo práve o to ukázat co ten overload dokáže - inak je jasné že by ho moje Paladin tanky nastrúhali na plátočky  :D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #84 : 13. Máj 2017, 20:55:57 »
Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti.

Vedel som, ze to otocis, ja to vratim naspat ;) na vystavach mame zatial len tie pozitiva, podme ukazat aj negativa  :oldman: z casu na cas, v rozumnej miere

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #85 : 13. Máj 2017, 21:07:47 »
Vedel som, ze to otocis, ja to vratim naspat ;) na vystavach mame zatial len tie pozitiva, podme ukazat aj negativa  :oldman: z casu na cas, v rozumnej miere

say no more  >:D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #86 : 13. Máj 2017, 23:53:04 »
Bedo, nehrot to uz prosim ta tymi ukazkami. Vdaka.

Uzatvaram tymto hadky ci tato tema ano alebo nie. Chlapci pokracujte a uvidime co z vas vylezie. Minimalne ste zatial to jedine co sa tu riesi.
« Posledná zmena: 13. Máj 2017, 23:56:39 od MiKeL »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #87 : 13. Máj 2017, 23:55:11 »
Bedo, nehrot to uz prosim ta tymi ukazkami. Vdaka.
SORRY, kludne to zmaste  ;D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #88 : 14. Máj 2017, 11:36:27 »
Nuke cannon hotový . Ľahko ho zostaviť z prepravnej do palebnej pozície .To až budeme vedieť ako to naaranžujeme sa môžme rozhodnúť .
Následne sa pustím do Troop crawlera a Inferna
« Posledná zmena: 14. Máj 2017, 21:05:50 od Buďo »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #89 : 15. Máj 2017, 12:16:14 »
Nuke Cannon vynikajúci!

A určite rátam s tým, že bude rozložený niekde na teplom miestečku. Naskicujeme neskôr zopár terénov - herných máp, vybereme najvhodnejšiu, a podla toho budeme balancovať, koľko akých strojov tam chceme. Tento "atomáčik" bude stačiť jeden si myslím.



Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...
Oboje pravda  ;D , akurat myslím ze pri tom gameplayi išlo práve o to ukázat co ten overload dokáže - inak je jasné že by ho moje Paladin tanky nastrúhali na plátočky  :D

Jasnačka, len ukážka jeho schopnosti, "prejsť cez všetko". V rozumnej formácii by ho dali dole aj traja.