Autor Téma: Command & Conquer: GENERALS  (Prečítané 41408 krát)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #60 : 08. Máj 2017, 18:35:12 »
O malom LB môžeme len snívať . Sme len traja . A druhá vec čo by sa bralo vo veľkých množstvách okrem reťazí na pásy ? Diely  ktoré sa použijú na tento projekt .Mňa nič nenapadá .
V neposlednom treba mať stále na pamäti aj keď by všetko prešlo museli by sme čakať min pol roka .

BTW . Slovíčko "MICRO" do tejto témy nepatrí   ;)

« Posledná zmena: 08. Máj 2017, 18:37:32 od Buďo »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #61 : 08. Máj 2017, 18:37:49 »
No každý tank (aspon moje) majú po 300 dieloch a každý z nich tam nebude raz  :oldman: ... z toho by sa už mohlo niečo vyklubat + netreba zabúdat na vojakov -- čo sa čakacej doby týče to by snad nemusel byt az taký problém - ale ako vravíš, malo by nás byt trocha viacej no

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #62 : 10. Máj 2017, 09:35:49 »
Gattling Tank:

- zatial neviem, ako spraviť dve tie predné okná, aby bola zároveň zošikmená tá stena
- a neviem, ako spraviť tú prírubu na rotačnom gulomete, v prednej časti hlavní, aby bola kruhová...taká round plate so štyrmi dierkami na tie tyčky nieje ??

ila_rendered

ila_rendered

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #63 : 10. Máj 2017, 19:09:48 »
Nemal byt ten Gattling Tank 6 wide? toto je tusim 9 ako som pocital v LDD - ale proporčne sedi v celku  C:-)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #64 : 10. Máj 2017, 20:18:52 »
heh, no, tá tabulka bola len moj odhad. Teraz jak to staviame v LDD, už to treba prisposobovať vzájomne.
Zisťujem, že by vačšina, aj tých menších tankov, vyzerala smiešne na 6 studov.

Asi aj ten Paladin by bol štastnejší, keby mal pásy na 9.
Buďo robí Overlorda, ten rátam, že by mal byť až 10, to je vínimka.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #65 : 10. Máj 2017, 21:02:41 »
Paladin sa mi  vcelku pozdáva ako je - on má tie bočnice hrubšie čiže defakto už má 9 studov  :oldman:

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #66 : 11. Máj 2017, 19:11:09 »
Doobre, USA uz sa pohlo dalej, i ked tieto autá mi nikdy moc nešli  :P tak snad to bude strávytelné ...
« Posledná zmena: 12. Máj 2017, 00:29:35 od bedo »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #67 : 12. Máj 2017, 00:34:50 »
"Scorpion, ready to sting."

ila_rendered

ila_rendered

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #68 : 12. Máj 2017, 00:40:12 »
"The war is at hands"  8)

Hmm tie spodne kolecka sa podobaju akurat nebudu drzat ten pas - neskusis tieto : 3647 aspon pre zaujimavost? 3647

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #69 : 12. Máj 2017, 00:59:27 »
To áno, iked ono to bude držať hlavne to zadné a predné velké koleso. Na hranie to nebude, no...viac mi tam ale sedia tie hladke

ila_rendered

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #70 : 12. Máj 2017, 08:11:32 »
Chlapci, musím vás pochváliť. Fakt verné predlohe. (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #71 : 12. Máj 2017, 08:15:10 »
Ľudia nič v zlom, ale nie som si istý, či je toto poslaním lega vytvárať bojovú techniku a veci na zabíjanie ľudí a dávať to na výstavy, iné by bolo keby ste urobili rekonštrukciu nejakej scénky z vojny ako diorámu, ale toto neviem fakt či je to dobré. Možno má väčšina iný názor, tak dajte vedieť aj ostatní :-) Lebo LEGO by už takéto veci dávno vyrábalo ak by to bolo OK. Prípadne kto má vzťah k vojne a bojovej technike odporúčam vycestovať do Sýrie, Afganistánu, Iraku, Somálska a pod, garantujem vám, že viac nebudete chcieť vidieť žiadne tanky. :-)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #72 : 12. Máj 2017, 08:51:19 »
Podla mna by TLG velmi rado taketo veci vyrabalo, ale kedysi sa povedalo nie a tak sa toho drzia ;) A preto tu mame temy typu ninjago, chima, nexo. Principialne by nemali robit ani castle temu, tam sa tiez furt masakrovali ;) Pirati detto. A vesmir nevynimajuc. Space Police asi nebude spolok dochodcov hrajucich karty pri caji. Zaujimave, ze toto nikomu nevadi. Napr. BL mi nasiel 124 setov so slovom "battle" v nazve. Ale akonahle niekto postavi nieco podobne tanku, uz je zle. Len tak mimochodom, ani to tuna tolko milovane CITY/Town nie je bez viny. Inac by tam neboli policajti, hasici. Ano, su to pozitivne priklady, ale nebyt prave tych negativ (kriminalnici, katastrofy), tak by ich nebolo treba. Ninja korytnacky (urcene detom) su tie len o boji. Mne osobne by napr. viac vadila ta rekonstruckia scenky z vojny ako tato fikcia. Kolko ludi, tolko chuti a nazorov ;)

Kazdy odporca sa tu ohana dusevnym zdravim deti. Lenze kde sa tie deti maju naucit rozlisit co je dobre a co zle? To maju tu vojnu realne zazit? Treba im zakazat vstup do muzea SNP v BB (btw. v jeho okoli su v parku rozmiestnene verejne dostupne realne tanky), kde su len artefatky z vojny? Preco sa robia exkurzie zo skol do podobnych pripomienkovych miest?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #73 : 12. Máj 2017, 09:43:45 »
Ľudia nič v zlom, ale nie som si istý, či je toto poslaním lega vytvárať bojovú techniku a veci na zabíjanie ľudí a dávať to na výstavy, iné by bolo keby ste urobili rekonštrukciu nejakej scénky z vojny ako diorámu, ale toto neviem fakt či je to dobré. Možno má väčšina iný názor, tak dajte vedieť aj ostatní :-) Lebo LEGO by už takéto veci dávno vyrábalo ak by to bolo OK. Prípadne kto má vzťah k vojne a bojovej technike odporúčam vycestovať do Sýrie, Afganistánu, Iraku, Somálska a pod, garantujem vám, že viac nebudete chcieť vidieť žiadne tanky. :-)

Ale pre Boha Emperora dajte uz pokoj - celá naša hitória ludstva sa KÚPE v krvi a tu sa idú rozoberat takéto mémy??!! Ked si nedáš pozor na svoju históriu tak ju zopakuješ!!

Za 1. : Neviem ci si to niekto vsimol ale deti - hlavne chlapci sú dnes dost na technuku - hlavne vojnovu - pre mna osobne je to fascinujuce uz od maleho veku - ja som sa s autickami nikdy nehral - vždy len boje - počítačové hry sú plné bojov a všetky tie kauze ohladom podpori násilia sa ukázali ako úplná blamáž - miera násilia naopak rapídne klesla od vydania hier ako tekken a spol. dokonca to niektorí odborníci práve týmto hrám priradujú

https://www.polygon.com/2014/9/12/6141515/do-violent-video-games-actually-reduce-real-world-crime
http://www.pcworld.com/article/2067016/violent-video-games-may-stop-crime-by-keeping-criminals-busy-playing-violent-video-games.html

Za 2. : Chceme tu radšj reálne boje ??? neni problém ale mi sme si túto tému dali PRÁVE s ohladom na labilné city niektorých našich kolegov nakolko sa jedná o POČÍTAČOVU HRU - úplnú fikciu - 0 bodov z reality

Za 3.: nič v zlom ale stavat furt len mestá je alfa omega každého LUGU pod slnkom - niekedy si treba vypýtat povolenie od mamky, zobrat gule do hrsti a spravit niečo nové - vojnové témy sú pomerne málo rozvinutá sekcia a ak by sa nám podarilo dotiahnut zopár projektov do úspešného konca mohlo by nám to alo Lugu prospiet nielen na domácom trhu
« Posledná zmena: 12. Máj 2017, 09:46:25 od bedo »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #74 : 12. Máj 2017, 10:26:06 »
Ľudia nič v zlom, ale nie som si istý, či je toto poslaním lega vytvárať bojovú techniku a veci na zabíjanie ľudí a dávať to na výstavy, iné by bolo keby ste urobili rekonštrukciu nejakej scénky z vojny ako diorámu, ale toto neviem fakt či je to dobré. Možno má väčšina iný názor, tak dajte vedieť aj ostatní :-) Lebo LEGO by už takéto veci dávno vyrábalo ak by to bolo OK. Prípadne kto má vzťah k vojne a bojovej technike odporúčam vycestovať do Sýrie, Afganistánu, Iraku, Somálska a pod, garantujem vám, že viac nebudete chcieť vidieť žiadne tanky. :-)

A čo Maťo? Kľud, trochu nadhladu...  ;)

Všetci tu chápeme, čo je realita. My tu nerobíme nábor do armády. Staviame bojové stroje. A čo?

Military téma je úplne normálna vec v hobby činnostiach. Mňa baví stavať vojenskú techniku. Nemožeme byť všetci len piráti alebo rytieri. Vojny sa nemenia, búdú tu aj 100 rokov po nás, len technika a zbrane sa menia.

Práve preto je to v štýle tej hry, a nie nejaký reálny konflikt, aby to na "niekoho" nebolo už moc.

Mikel a bedo nadomňou to napísali dobre, súhlasím s nimi.

* Terminátor T800: (Odpovedá Johnovi Connorovi, keď spoločne vidia, ako malé deti po sebe strielajú pištolkami.) "Máte v povahe ničiť sami seba!" *


Chlapci, musím vás pochváliť. Fakt verné predlohe. (y)

Ďakujeme!
« Posledná zmena: 12. Máj 2017, 11:17:44 od Paliason »