Najnovšie príspevky

Strany: [1] 2 3 ... 10
1
Tiez by som sa zapojil. Na vystave v TT som bol skor za tu vesmirnu verziu. Neviem v akom je to stave pardon nevidel som tuto diskusie lebo cele forum mam ako "neprecitane" tym padom vsetko svieti a nevidim co je kde nove musim to masovo 1-klikom precitat :)
2
Naše vlastné výtvory / Re: Stredoveký "fantasy" dom
« Posledný príspevok od phoenicis Včera o 08:14:47 »
Tak toto je veľmi pekný fantasy domček  :D (y) Páči sa mi Tvoja technika  (y)
3
Naše vlastné výtvory / Stredoveký "fantasy" dom
« Posledný príspevok od Juri 14. Apríl 2024, 17:49:15 »
Ahojte, predstavujem môj najnovší MOC, ladený do stredovekého fantasy. Hlavným prvkom je domček so strechou, ktorá je z časti ohybná, teda vie sa tvarom prispôsobiť a doplnok tvorí zaoblená šikmá veža. Terén a okolie som zvolil skromnejšie.
Na poslednej foto je bonus MOC v mikro mierke, od môjho 8r syna  ;).
4
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od Frco 11. Apríl 2024, 22:57:16 »
Praveze by nemali naskocit dalsie. Ked kupis lego za body, cize zaplatis napriklad 0 eur namiesto 100 eur, tak dostanes 0 bodov. Nie 750 bodov ktore by si dostala normalne, ak by si minula 100 eur.
5
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od sylmer 11. Apríl 2024, 18:01:11 »
heh... dnes to už aj prišlo, a v druhej krabici ku tomu dva bonusy  ;) Tie body nazbierané chce človek aj minúť nejako raz za rok, ale pri tom nákupe naskáču ďalšie...a tak dookola.

tak zrovna vo vojne je to lego na pritaz a zle sa s tym uteka...
pointa je ze exkluzivy a najlepsie sety mavaju vypadky v dostupnosti, na rozdiel od somarin ako super mario, ktorych je vzdy dost vyrobenych...
6
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od mesje 09. Apríl 2024, 13:32:45 »
dík, fungovalo to

len ma teda trocha prekvapilo, múzeum že príde do 28.6... >:D   ľudia vykupili do zásoby asi. Hádam sem nejde nejaká vojna, písali v akýchsi divných novinách  ::)

tak zrovna vo vojne je to lego na pritaz a zle sa s tym uteka...
pointa je ze exkluzivy a najlepsie sety mavaju vypadky v dostupnosti, na rozdiel od somarin ako super mario, ktorych je vzdy dost vyrobenych...
7
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od sylmer 07. Apríl 2024, 23:27:01 »
dík, fungovalo to

len ma teda trocha prekvapilo, múzeum že príde do 28.6... >:D   ľudia vykupili do zásoby asi. Hádam sem nejde nejaká vojna, písali v akýchsi divných novinách  ::)

Da sa kupony kombinovat.
8
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od swalko 07. Apríl 2024, 20:12:57 »
chlapci, vedeli by ste mi povedať, či sa dajú pri platbe zadať viac ako jeden kód na zľavu z tých nahromadených VIP bodov? či sa tam dá zadať napríklad 20+5€ z dvoch kódov
Dík
Da sa kupony kombinovat.
9
Obchody / Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Posledný príspevok od sylmer 07. Apríl 2024, 19:33:19 »
chlapci, vedeli by ste mi povedať, či sa dajú pri platbe zadať viac ako jeden kód na zľavu z tých nahromadených VIP bodov? či sa tam dá zadať napríklad 20+5€ z dvoch kódov
Dík
10
môžem prispieť s Technic
Strany: [1] 2 3 ... 10