Autor Téma: Výstava (ZV)  (Prečítané 23492 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #45 : 08. Január 2014, 16:54:55 »
na tom jednom videu vyššie to je trochu vidieť.
Kamil ale bud v klude, neni to že presne "kolmo",to som trochu zveličil, je proste šikmo dosť, že pretŕča cez obrys  ...vravím,to je úplná prkotina len  8)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #46 : 08. Január 2014, 17:11:40 »
Nechce sa mi veriť že som toto prehliadol keď som naprával spätné zrkadlá na nákladiakoch v koľajisku. To museli posunúť pri zasklievaní.

Kamil, kamil. To ako toto, na takuto dolezitu vec zabudnut. Ta rozmazu na titulke noveho casu  >:D

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #47 : 30. Január 2014, 18:26:30 »
Dnes som sa bol pozrieť na výstave a musím pochváliť vystavovateľov za ich prácu.
Žiaľ fotky mám iba z mobilu, pamäťová karta do zrkadlovky totiž zostala omylom v notebooku :(
Musím konštatovať, že fotky z výstavy, ktoré sú na stránke uverejnené sa vôbec nevyrovnajú osobnému pozretiu výstavy - človek si všimne detaily naozaj iba na vlastné oči a tiež si uvedomí skutočnú veľkosť modelov, napr. Unimog, Land Rover, Star Wars, ...



Odhlásený Administrator

  • Príspevkov: 119
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #48 : 31. Január 2014, 22:25:44 »
Vystava sa dnes skoncila. Udajne bola opat VELMI USPESNA - a to i napriek tomu, ze sa konala vzapati po BB a v podstate "za rohom" ! :) Blizsie info dostaneme asi zajtra, ked pojdeme rozoberat. Kazdopadne je to uspech vsetkych VAS VYSTAVOVATELOV ! (y) ;D
A este jedno podakovanie od deti, pre ktore su LEGO vystavy primarne urcene. ;)

DAKUJEME !  ;)

ila_rendered

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #49 : 01. Február 2014, 01:07:32 »
Jéééé úúžasnééé :D (y)
Hneď má človek lepší pocit z tej výstavy, keď je nejaká spätná väzba aj priamo od detí :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #50 : 01. Február 2014, 20:10:10 »
Tak sme dnes zbalili vystavu. Bolo opat kopec zabavy. ;D Po pol roku vystav sa nam exponaty konecne vracaju domov na rekonstrukciu. O0  Lesnicke a drevarske muzeum Zvolen bolo velmi spokojne a ak by sa dalo, predlzilo by vystavu o niekolko mesiacov! ;D  A teraz to najdolezitejsie - navstevnost. OPAT sme burali rekordy! ;D  Za mesiac aj pol videlo vystavu viac ako 3000 navstevnikov! Bezna navstevnost tohto muzea je 5000 navstevnikov ROCNE. Dakujeme touto cestou aj Ivanovi a Milanovi z muzea, s ktorymi bola vyborna spolupraca! (y)
A na zaver spolocna fotka clenov TatraLUGu s Ivanom a Milanom na balkone muzea.  ;D

ila_renderedila_rendered
« Posledná zmena: 03. Február 2014, 12:21:29 od KLF »

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #51 : 01. Február 2014, 20:25:30 »
Páni gratulujem k návštevnosti. RESPECT ako vždy :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #52 : 01. Február 2014, 23:15:20 »
raz darmo, sme lamaci zenskych srdc a muzealnej navstevnosti ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #53 : 04. Február 2014, 12:27:05 »
Na vystave sme nieco uz aj zarobili, cize ako nalozime so zarobkom prejedname spolocne s vystavovatelmi. ;)

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Výstava (ZV)
« Odpoveď #54 : 04. Február 2014, 14:30:31 »
Chalani ste super, gratulujem Vám.  (y)