Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 189702 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #855 : 14. Júl 2021, 11:44:50 »
Mam daco s ocami ja, alebo TLG sere na kvalitu uz uplne? Ta zadna vetracia mriezka nieje daka nedokoncena? Ze COBI je s kvalitou dakde uplne inde ako LEGO sa tu bavit nebudem - JE! - ale toto uz aj Cinan podla mna zvlada lepsie. Teraz bez nadsazky.


Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #856 : 14. Júl 2021, 12:07:11 »
Teda někteří tu jsou fakt AFOLOvé... Adorovat COBI, které je někde na pomezí mezi Monti systémem, kombinovaným s LEGEM. Tady jsem na Brick Brothers našel chalana který dělá krásné modely tanků, lodí (má tam i Prince Eugena s Bismarckem  nebo německou letadlovku Graf Spee) čistě z kostiček. A třeba toho King Tigera Henschel Turm  nebo Leo 2A6 bych si teda postavil z fleku, o lodích nemluvě... Akorát ta cena za materiál bude u těch bitevníků někde  jinde. Ale třeba ty doky jsou dokonalé... Ale jestli pán prodává návody, netuším.... A nemyslím, že by ten Königstiger nebo Leo byli 1/35... spíš to tipuju někde kolem 1/48... Ale jsou moc hezké :)  a i se mu povedl Eurofighter, byť je trošku "digitální".

Mám rád válečnou techniku, i LEGO ale COBI bych si fakt nekoupil...  Za a) protože to je moc hračkové a za b) to není LEGO. A já jsem AFOL pravověrný.

BTW obchod kde byste si objednali návod + rovnou i předtříděný materiál na stavbu toho či onoho modelu asi není, co ?)

Jsem zvědavý jestli bude opravdu ten spekulovaný Titanic :P

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #857 : 14. Júl 2021, 12:57:48 »
Asi bolo zámerom vytvoriť niečo takéto, ale Sven Franic si to v poslednej chvíli rozmyslel:
« Posledná zmena: 14. Júl 2021, 13:11:57 od Bača »

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #858 : 20. Júl 2021, 15:16:10 »
Necakal som ktovieaky model, ale nejaky progres oproti T1 som cakal. To celo (urcovaci znak) je tragedia. To je hrozne odflaknute. Tam nieje spravne snad NIC! Ja to nechapem. Ja bych sa rad porozpraval s dizajnerom a s tym, kto toto schvaluje. A tiez by ma zaujimalo, ci je dizajner iba radovy absolvent nejakej umeleckej skoly, alebo ci ma prax s dizajnovanim aut a vztah k autam. Lebo vyzera to tak, ze to dizjanoval niekto kto bezne dizajnuje duhove tasky a ten VW v zivote nevidel. A pritom ono by to urcite lepsie spravit slo! Tiez by som sa spytal, preco zvolili tuto snad najskaredsiu verziu VW mikrobusu, ked sa nukala podstatne krajsia a znamejsia verzia T2 s blinkermi hore vedla mriezky vetrania. Apropos fakt mali Nemci vpredu tieto "stvorcove" SPZky?

KUA, VED T2 SA TAM ZPREDU NEDA ABOSLUT ROZOZNAT, KED NA TO TAK POZERAM! :D  A najhorsie je, ze ludia z TLG sa budu tvarit vo videach, ako to skvele zvladli a aky je to perfektny model. Nieco ako Tarkovic s Kovacikom po navrate nasich z ME. ;)

namiesto slov plnych hejtu...
daj si bracho radsej sprajtu... >:D

mozno brali inspiraciu aj v zvieracej risi :-) pri vzhlade masky toho VW tam vidim istu podobnost s tvoreckom na foto :-)
« Posledná zmena: 21. Júl 2021, 11:42:24 od Administrator »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #859 : 02. August 2021, 15:06:33 »
asi nejaký experiment ako vytiahnuť peniaze od zberateľov  >:D >:D
Na LEGO portáli sa objavili dokumenty naznačujúce prefarbený Fiat 500

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #861 : 02. August 2021, 23:00:13 »
Naco je toto dobre fakt nechapem. Po roku ho prefarbit... Slabo sa predaval v svetlozltej? Bude sa lepsie v svetlomodrej? Ked uz, mali ho dat do klasickej cervenej. Alebo aky maju na to dovod? Prefarbili aj dalsi CREATOR set. Nejaka odpoved na LANe?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #862 : 02. August 2021, 23:06:29 »
Nejaka odpoved na LANe?

Už si zabudol ?  >:D
O setoch ktoré neboli oficiálne predstavené sa nehovorí (teda oni nemôžu nič zverejniť).
A ak aj náhodou boli nejaké PR informácie pod tlačovým embargom tak sú len v sekcii pre média a nie LUGy.

Inak čísla setov sú úplne mimo poradia a tém, tak ktovie čo to bude za experiment. Plus box je ešte Creator Expert a nie 18+. Na druhú stranu má to aktuálnu európsku certifikáciu tak snáď to neplatili len tak pre nič ...
« Posledná zmena: 02. August 2021, 23:18:03 od papluh »

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #863 : 03. August 2021, 08:19:16 »
Naco je toto dobre fakt nechapem. Po roku ho prefarbit... Slabo sa predaval v svetlozltej? Bude sa lepsie v svetlomodrej? Ked uz, mali ho dat do klasickej cervenej. Alebo aky maju na to dovod? Prefarbili aj dalsi CREATOR set. Nejaka odpoved na LANe?

Je to len moj nazor...ale zlta podla mna bola kvoli amikom....oni netusili o fiatke pokial decka nevideli film cars...tam je zlte a tak aj Lego je zlte...cervene si spajaju s Ferrari ..a preco modra??? Asi maju vela svetlomodrych dielov, ktore chcu predat :-)....
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #864 : 03. August 2021, 08:34:09 »
Konspiracne vrabce na najvyssich strechach cvirikali, ze bude aj svetlo ruzova, svetlo zelena, svetlo oranzova, svetlo fialova, svetlo hneda, svetlo cierna a svetlo biela verzia. No nie je to AWESOME?  >:D Aj Olga Zablacka o tom urcite musi nieco vediet.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #865 : 03. August 2021, 09:36:53 »
Ktoru pesnicku mas na mysli? :D
Inak k tomuto autu idu vyslovene syte, pastelove farby a nie tieto vyblednute. Ktovie, ci to nebude len nejaka "limited edition" pre niekoho...

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #866 : 03. August 2021, 09:46:17 »
A čo si vy, vojín Kefalín, predstavujete pod pojmom pastelové farby? Lebo v skutočnosti pastelové sú práve tie "vyblednuté".

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #867 : 03. August 2021, 09:48:14 »
Ano? Nie som umelec - neviem. Tak potom tie nepastelove, nevyblednute. Aj ked si myslim, ze logicky sa to dalo domysliet.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #868 : 03. August 2021, 09:59:03 »
Mne je jasné, čo si myslel, len som trochu podrýpol, nech sa tu niečo neinterpretuje nesprávne.
K tým prefarbeným setom sa neviem vyjadriť, snáď iba že je to jednoduchý spôsob, ako vcelku bezpracne priniesť množstvo dielov v inej farbe. Možno tým nastavia nový trend a v budúcnosti prídu aj so zaujímavejšími setmi v inej farbe(keďže je častá kritika k novým setom práve v zmysle, fajn, len keby to bolo červené/modré/fialové...)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #869 : 03. August 2021, 10:01:32 »
Férové by bolo vydať 2-3 farebné verzie hneď na začiatku , nech si každý vyberie, nie po roku, lebo potom môže človeka naštvať, keď vidí lepšiu farebnú kombináciu, ako čo už postavil... dosť stresuje už to keď vydajú lepšiu reediciu, teraz ešte aj farebne môže dôjsť k zmene. Potom človek bude radšej čakať do poslednej chvile s kúpou, či si to náhodou nerozmyslia s novou farbou...