Autor Téma: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...  (Prečítané 34230 krát)

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #30 : 31. August 2017, 04:14:55 »
Mna by dost zaujimalo, ze keby bol film predator skutocnost, tak kto im vyraba tie kozmicke lode a zbrane. S takymi dlhymi nechtami si neviem predstavit ako vyrabali jemnu mikroelektroniku, pripadne ako si v predatorskych zeleziarniach kuju zbrane a odlievaju casti vesmirnej lode. A kam chodia na zachod? Jedli ludi ale neukazali ziadne hovna od nich....tak neviem....asi to nedomysleli...

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #31 : 31. August 2017, 13:16:35 »
SkiFi:

No práve, že ten nový svet bol dobrý nápad, ale strašne nevyužitý, a v podstate jak vravíš, tam neni žiadna poriadna akcia...
A potenciál to má velký, obe série...také bitky a strielanice hromadné, to by som bral!

Tak Covenant o alienoch nemohol moc byť, lebo tam sa rozvijal dej s Promethea, ktorý o alienoch nebo vôbec. Tie príšerky čo tam behali v prvej polke filmu, boli proste len také mutácie, evolučné medzičlánky. Tá akcia s nimi bola dobrá, super vygradovaná, mne sa to páčilo :) . Tí dvaja sa nakazili spórami, nemohli z nich zatial vyskočiť originál votrelci, kedže na ten ich životný cyklus prišiel David neskôr. Áno, ten prerastený baran :) bol jediný klasický votrelec - taký tupý, jak aj jeho hostitel - MEGATUPEC velitel.

Na dej prvého Aliena sa to má napojiť až dalším plánovaným filmom nadväzujúcim na Covenant. To sa potom až ukáže, či to bude dávať zmysel alebo retardovina úplná...

Peto:

Asi majú robošov s ostrihanými nechtami, normálka, zváračské kukly a tak...  ;D

A ludí nežrali, len trofeje si brali. To by musela byť potom komédia - predátor na hajzli s toaleťákom...čistý Scary Movie  :D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #32 : 12. Máj 2018, 20:56:29 »
no a je to tu! ukážka na nového predátora...  :oldman:



Kto má odvahu ísť na to so mnou do kina v septembri?  :D
Ako nespadol som z toho z fotele...skoro mám tendenciu povedať, že zlaté AVP2 - a to bola riadna p...
Taký lacný look to má celé...a to decko!!! ach, to tam bude klúčové sa mi zdá... normálne že rodinná komédia...ale tak pozret by som si to šiel, aj do kina, aspoň sa tu nejaký tatralugáči stretneme a bude sranda!


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #33 : 12. Máj 2018, 22:22:24 »
Sak pome - som 10 rokov nebol v kine, ak nie viac. ;)

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #34 : 13. Máj 2018, 08:12:34 »
kulturny barbar!  :D
bye

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #35 : 13. Máj 2018, 16:39:29 »
no a je to tu! ukážka na nového predátora...  :oldman:

Kto má odvahu ísť na to so mnou do kina v septembri?  :D
Ako nespadol som z toho z fotele...skoro mám tendenciu povedať, že zlaté AVP2 - a to bola riadna p...
Taký lacný look to má celé...a to decko!!! ach, to tam bude klúčové sa mi zdá... normálne že rodinná komédia...ale tak pozret by som si to šiel, aj do kina, aspoň sa tu nejaký tatralugáči stretneme a bude sranda!

Rád sa zúčasttním   :)  Dobrý nápad  (y)

A niečo k téme čo ma zaujalo   ;)  Ako vznikali scény pre Alien Covenant . Človek si neuvedomuje koľko práce je za takým filmom   ;)

« Posledná zmena: 14. Máj 2018, 22:49:01 od Administrator »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #36 : 14. Máj 2018, 20:57:44 »
A niečo k téme čo ma zaujalo   ;)  Ako vznikali scény pre Alien Covenant . Človek si neuvedomuje koľko práce je za takým filmom   ;)

https://www.youtube.com/watch?v=PXIupM277lc

Dobré video! Úplná paráda, sú to majstri profíci!!! Toto ma fascinuje odmlada.

V druhom živote by som chcel byť tvorca filmových rekvizít a kulís sci-fi hororových filmov ^-^  ;D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #37 : 14. Máj 2018, 22:47:37 »
Super video Budo! Zaujimave ako vznikaju filmove sceny. :o (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #38 : 15. Máj 2018, 08:16:16 »
No inak to musí byť riadny rozpočet na takéto niečo koľko to trvá postaviť a potom je tam zopár záberov. Vždy si pri týchto náročných kulisách a scénach spomeniem na kultový horor záhada blair witch s 35 stranovým scenárom, kde bol rozpočet 20-25 tis. a natočili to za osem dní :-)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #39 : 15. Máj 2018, 09:12:07 »
Ready Player One som si dal pred spaním...už aj GORO z mortal kombat to schytal   ;D





Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #40 : 15. Máj 2018, 19:53:58 »
Paráda,ani sa nečudujem že tie filmy sú také drahé. A čo taký LOTR alebo Indiana Jones ? To musia byť iné pálky za kulisy.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #41 : 16. Máj 2018, 11:27:14 »
 pamatam na prvy predator este so Swarcikom a v dzungli bol klasika.....dvojka s Danym Gloverom ako policajtom bola tiez vcelku skvela podivana a i s ftipnymi scenkami (jamajsky kral woodoo a jeho vyudena limuzina). ten predator tam bol akoby takym trochu filmom na pozadi....brutalne prestrelky gangov to si najma pamatam a zaverecna scena vo vesmirnej lodi ukrytej pod zemou....

potom uz zacali tvorcovia vymyslat a spajat predatora s votrelcom....akoze predator chova votrelcov kvoly radosti z ich lovu votrelec vzdy usiel do toho nejaky nestastnici sa zaplietli a dej filmu bol na svete.....no a este bola nejaka epizoda tusim, kde vysadili pozemstanov na nejaku mimozemsku planetu a tam museli samozrejme bojovat o hole zivoty....

nuz tato tema sa tiez da natacat asi do nekonecna.....este to mozu spojit s inym filmom napr so starwars O0 ci harrym poterom  >:D..............fantazii sa medze nekladu......uz to ale podla mna prehanaju....na jedno kopyto uz to e furt a zda sa mi to i podla toho traileru....


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #42 : 16. Máj 2018, 14:24:20 »
Sa pamatam, ze pri prvom Predatorovi sa vravelo, ze v skutocnosti ho hral J.C. van Damme. ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #43 : 16. Máj 2018, 14:34:49 »
S Van Dammom to povodne začali natáčať, sú aj nejaké zábery jak testuje prvý kostým - ktorý vypadal neskutočne trapne.
Potom zmenili dizajn predátora do finálnej podoby jak ho poznáme dnes...lenže Van Damme bol (je) krpáň malý, ciže potrebovali chudého ale vysokého chlapa - Kevin Peter Hall.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #44 : 16. Máj 2018, 14:36:47 »
Aha! Zaujimava informacia! ;) Dik! (y)  Vidno, ze sa vyznas.