Autor Téma: Command & Conquer: GENERALS  (Prečítané 40790 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Command & Conquer: GENERALS
« : 04. Máj 2017, 17:12:25 »
Padlo tu viacero tématických scénok (mesto, pirati, vesmír, SW bojisko...) ,ale zmysel má isť len do tej, kde bude najvačia účasť stavitelov...zatial asi prevláda to mikro-mesto. Ale zase takéto mestá, to robí skoro každý LUG, čiže nič nové pod slnkom.

Ale aby som tu nemudroval jak rádio, tak mne by sa páčilo tiež nejaké bojisko, ale nie SW, lebo aj to robia všetci vo svete.

Moj návrh: moderné bojisko, vojenská technika, rakety, výbuchy... prípadne, aby to nemalo moc negatívny efekt lebo "vojna" ,tak by sa mi to páčilo urobené v štýle PC stratégie Command & Conquer GENERALS. Tri frakcie proti sebe, USA-ČÍNA-GLA ,každá vybavená svojou typickou bojovou technikou a urobiť nejakú scenériu s efektami ako napr. práve odpálená raketa, zostrelení vrtulník, útok v priesmyku, za kopcom vybudovaná základňa jednej frakcie atd...

ila_rendered

ila_rendered

Kto ide do toho so mnou??  v minifig mierke? ;D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #1 : 04. Máj 2017, 18:10:17 »
General Palliason! China is attacking!

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #2 : 04. Máj 2017, 18:20:17 »
"Overlord moving!" "Nothing in our way!" "I will finish this!!!"

Ty si šikula Buďo, keby počkám hodinku, tak tu práskneš celú namodelovanú armádu z tej hry  ;)
Ale tu mierku by som si predstavoval 6-stud tie obyčajné menšie vehikly, a 8-stud tie velké - Overlord tank, Nuke cannon, SCUD Launcher, Paladin a Crusader tank...

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #3 : 04. Máj 2017, 18:22:58 »
TREBA PORADNU VOJNU ROZPUTAT - nech to ma grady  O0

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #4 : 04. Máj 2017, 18:29:56 »
"Overlord moving!" "Nothing in our way!" "I will finish this!!!"

Ty si šikula Buďo, keby počkám hodinku, tak tu práskneš celú namodelovanú armádu z tej hry  ;)
Ale tu mierku by som si predstavoval 6-stud tie obyčajné menšie vehikly, a 8-stud tie velké - Overlord tank, Nuke cannon, SCUD Launcher, Paladin a Crusader tank...

Terén by sa musel riešit pri 6-8studovej mierke ,non lego ako pri Classic space (tu je cesta schodná). Inak by to zožralo mnoho dielov . Na placke by bol stret armád nuda  ;) A pokial ide o pešiakov to by už boli minifigovia . Dobre chápem ? A tam to už neni také jednoduché. Custom ?.(laický pohľad) Jak to vidíš ty ?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #5 : 04. Máj 2017, 18:33:44 »
Ja by som možno navrhol to rovno kopnut do niečoho ako je Warhammer - to každy hned pojme že je to fikcia a je tam vela rás s ktorými sa dá pekne vyhrat _ Orkovia, Eldari - SPACE MARINES  O0 atd atd

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #6 : 04. Máj 2017, 18:34:34 »
Thank you, administrator, to ceate new topic !  (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #7 : 04. Máj 2017, 18:36:15 »
 - dakujem admin   :D -
Este ku tomu terenu tam ma WARHAMMER zase vyhody:

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #8 : 04. Máj 2017, 18:51:54 »
Warhammer téma tu je vlastná asi len tebe . Ja sám som si aspoň trochu vypočul (dávnejšie ) trochu loru okolo rás a frakcii zaujali ma ta len Tyranidé čo je niečo podobné ako Zergovia v Starcrafte a tak trošku i Alien.Tzv. OOO (organické -organizované-obludy) =  :o  Ja bych podporil spoločný projekt Command&Conqer ten mi je bližší  ;) Sám som zvedavý kam to dotiahneme  :)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #9 : 04. Máj 2017, 18:55:15 »
Buďo:
Tej placke ako terénu by som sa chcel maximálne vyhnúť, a hej, keď si to tak premietnem tu velkú plochu v tej mierke = z lega nereálne. Zas tie vozidlá v menšom robiť nemá zmysel, to by boli úplné šušne bez detailov. Non-lego terén - ok.

Pešiaci by boli minifigovia, áno. Zelené, modré, červené torzá existujú? Ručné zbrane neviem, buď custom alebo spraviť z bar-tyčiek nejako ;D. napr. raketomet by sa dal... Hmm, USA-Čína - vojaci by mali mať helmy na hlave, teroristi max nejaké šatky...neviem, o minifigoch nemám vobec prehlad čo by sa dalo nakombinovať

bedo:
Ten Dawn of War takisto pecka , moja oblúbená hra kedysi, aj tie datadisky. Tam ten terén tiež nebol moc členitý, občas plošina vyvýšená inak rovinky.
A hlavne v akej mierke si to predstavuješ? A problém vidím v tých postavách, to neviem ako by sa spravilo, tí eldari napr... Vozidlá Space Marines sú ok, to by som vedel.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #10 : 04. Máj 2017, 19:05:47 »
C&C Lego figúrkam :

GLA-   šatky na kebuliach neni problem, existuju ,pirates

CHiNA-  helmy zelene tuším v toy story boli a su dostupne

USA- možno motorkarske šede helmy im dat nevim ešte

No v zásade sú vyskladatelné , a zas neni nutne robiť pechotu o stovkách figoch . Dve desiaty stačia na jednej strane. Bolo by to o vozidlách skôr.
Zbrane pre figov je to najmenej.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #11 : 04. Máj 2017, 19:19:17 »
Ja sám som si aspoň trochu vypočul (dávnejšie ) trochu loru okolo rás a frakcii zaujali ma ta len Tyranidé čo je niečo podobné ako Zergovia v Starcrafte a tak trošku i Alien.Tzv. OOO (organické -organizované-obludy) =  :o

A Starcraft 2 hrávam stále aj teraz, len tam už to je tiež moc tažké urobiť z lega Zergov a Protossov. Terani by sa dali. (Inak mimochodom, univerzum Starcraftu je obšlahnuté od Warhammeru, ten tu bol dávno v minulosti - Starcraft až v 1998 prišiel)

Mne sa najviac pozdáva takisto ten C&C Generals, lebo sú to všetko vozidlá ktoré sa budú dať ľahko postaviť.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #12 : 04. Máj 2017, 19:39:42 »
C&C cube vehicles = possible build in lego  :D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #13 : 04. Máj 2017, 19:41:07 »
Warhammer téma tu je vlastná asi len tebe . Ja sám som si aspoň trochu vypočul (dávnejšie ) trochu loru okolo rás a frakcii zaujali ma ta len Tyranidé čo je niečo podobné ako Zergovia v Starcrafte a tak trošku i Alien.Tzv. OOO (organické -organizované-obludy) =  :o  Ja bych podporil spoločný projekt Command&Conqer ten mi je bližší  ;) Sám som zvedavý kam to dotiahneme  :)
Tyranids su HERESY (co je vlastne všetko okrem Emperorovich posvatnych jednotiek  >:D )

Co sa terenu tyče tak tam su tie rozvaliny - a potom je to skor rovinate - to by bolo jednoduchsie na vyrobu preto som to sem dal

Panačkovia su realny problem v tom plne suhlasim - nikto si s tym neviem moc rady - moj najlepsi pokus su ty TECH troopovia s tymi costum naplecnikmi  ale ak to chceme v tej mierke tak nad tym budeme musiat naozaj viac pouvazovat 

Ale napriklad ty Imperial Quard to su normalny vojaci

Mozno by som zzaclenil aj armadu klonov zo STAR WARS niekam ale to by bol skor crossover
« Posledná zmena: 04. Máj 2017, 19:43:09 od bedo »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #14 : 04. Máj 2017, 19:42:18 »
Rozmýšlam, že či aj menšiu základňu spraviť, napr amíkom...

To by sa dalo nie?

ila_rendered