Autor Téma: LEGO Batman Movie  (Prečítané 21708 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #30 : 06. December 2016, 18:36:32 »
Sety sú už aj s cenami na LEGO Store (predajné od 1.1. ) https://shop.lego.com/en-AT/The-LEGO-Batman-Movie-Sets
A CMF šli hore na 3,99 https://shop.lego.com/en-AT/THE-LEGO-BATMAN-MOVIE-71017


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #31 : 06. December 2016, 18:42:05 »
Sety sú už aj s cenami na LEGO Store (predajné od 1.1. ) https://shop.lego.com/en-AT/The-LEGO-Batman-Movie-Sets
A CMF šli hore na 3,99 https://shop.lego.com/en-AT/THE-LEGO-BATMAN-MOVIE-71017


tie CMF - tak to je uplna sranda - najvacsi odpad z CMF a daju tomu rekordnu cenu... este by som pochopil disney CMF - vysoko ziadane figy a licencia...
nehovoriac o tom, ze 4 ecka za "slepy" sacok je uplne mimo ferovost... to sa bezny spotrebitel, co nehmata, resp nechce sa mu babrat s predajom zvyskovych figov, dostane kludne aj na priemernu cenu 15 eur na kus. Hanba.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #32 : 06. December 2016, 22:00:23 »
no ak 4e to uz je vazne vela
Ci je to zla sada je vec nazoru, mne sa na diely paci a mozno ked uvidim film tak ma niektore postavy zaujmu ale len taky fukot ist o 1e hore to je trochu silna kava.
Bohuzel cez penazaenku sa hlasovat neda, ludia to kupia ajtak a cenu sekundarneho trhu rozhodne platit nemienim :)
Ale urcite budem cakat az na dracik cenu a nebudem kupovat tolko kusov, kolko by som kupoval pri cene 2.5 dokonca mozno kupim len tie co potrebujem na diely.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #33 : 07. December 2016, 01:05:23 »
... kupim len tie co potrebujem na diely.

mne uz to pride trosku luxus dat 4 ecka (3.5 v draku) kvoli 1-2 dielikom... Ja som tiez bral napr toho polarneho vyskumnika ci psickara z aktualnej serie len kvoli zverom a uz 2.5 sa mi zdalo dost... a zial bricklinkove ceny budu tomu zodpovedat - ked ide o raritny dielik, co je len v CMF sacku, tak jeho cena skoro kopiruje cenu celeho figa... ale ta nafukovacia kacka, zupan ci divoke vlasy tej sestricky su must have.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #34 : 07. December 2016, 10:09:55 »
Kupit figurky takto je lepsie ako keby mali rodicia kupovat 10 setov, pre 10 figuriek, ktore deti uvidia vo filme.
Poskladanie obycajneho figa stoji 2,70 v lego obchode a to ma 5 dielov, niekedy je uplne obycajny,
Stale plati, ze nemusia kupit vsetko, alebo prejdu k inej hracke.
A to sa tu nikto nestazuje, ze Lego vydava casopisy, kde su polybagy s 15 kockami a stoja 4e.
« Posledná zmena: 07. December 2016, 22:01:49 od Administrator »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #35 : 07. December 2016, 11:08:54 »
Kupit figurky takto je lepsie ako keby mali rodicia kupovat 10 setov, pre 10 figuriek, ktore deti uvidia vo filme.

to je diskutabilne... na kompletku 16 ks potrebuju kupit 50-60 nahodnych sackov, ak nehmataju (co mamicky nerobia  ;D), tj cca 200 eur. Za to maju ten najvacsi batman set + este nejaky stredne velky, kopu figuriek a stavby k tomu... plus, neni iste, ci v sackoch budu vsetky dolezite postavy - pri lego movie boli, v simpsonoch niektori chybali...
Mne sa zda proste extremne predrazene pytat 4 eura za kocku v mechu... maximum za konkretnu figurku, ktoru vidim ze kupujem, je 3 eura, pri licencovanej 4 eura. Vsetko mimo toho je predrazenost (nenazranost). Ved 4 eura je cca priemerna hodinova mzda na slovensku, a za to dostane decko 1 nahodny sacok.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #36 : 07. December 2016, 12:41:41 »
ANO je to DRAHE ale...

 nečakám, že niekto do toho nasype 200€, hlavne ak sa mu to zdá drahé alebo ak zaraba menej.

mne sa zda tiez predrazene pytat 30,40,80e za sety kde su 4 figy. Preto toto vidim ako dobru nahradu.

Pri N-tej sérii s obyčajnými figmi si stále hovoril, že sa opakujú, recykluju, nemajú nápad. Spravili futball, halloween, movie a teraz dalšiu sériu k filmu. Co je nastastie Batman. Opat hovoris, ze je to odpad. Pritom si este ani film nevidel ani komiksy necitas. Urcite su to postavy z filmu a vsetky maju papierovu historiu. Kadzy fanusik sa potesi.

Myslim, ze ucel kazdej lego serie je predavat sa 1,5 roka. Batman movie to splni a potom sa vratime k starym seriam CMF po 4e.


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #37 : 07. December 2016, 13:13:51 »
treba rozlisovat bezneho zakaznika a AFOLa - AFOL si vyhmata 16 figov, zaplati 55e a ma 16 postav z filmu. Pripadne sa rozhodne, ze chce aj nejaku stavbu, tak kupi v zlave. Na druhej strane bezny clovek nema sancu bez velkeho balika penazi mat komplet seriu. Keby stali 2 eura, tak povedzme, kupi 30 sackov a aspon 10-15 roznych panakov. Ale cena 4 eura je nefer podla mna. Dalsiu moznost ma kupit set, a to asi bude pre bezneho zakaznika lepsia volba - za cenu, co by dal za niekolko desiatok sackov, ma velky batman set s vela figurkami a peknou stavbou. Preto sa mi zda CMF batman pri cene 4 eura blbost pre masy. Uz simpsons 2 prestrelili. Uvidime, tuto to pretlacia asi masivnou reklamou, takze decka vydrankaju nejake sacky od rodicov - ale menej, lebo 4 eura je extrem, taka hranica na nahodne kupenu hracku je 2-3 eura.
Co sa tyka hallowen, futbal a dalsich specialnych serii - nestazujem sa, naopak to kvitujem. Vsetky boli dobre spestrenie, a disney uplna pecka. Ale batman je mimo. To neni masova zalezitost. Kto slape na heroes okrem teba, a mozno este 1-2 ludia tu na fore? A medzi deckami to je mrtva zalezitost v nasich koncinach. A teraz pride film a zacnu masirovat decka. Lego movie bol vydareny film, ale bol tematicky neutralny, takze mal uspech. Batman bude blbost pre mna, ani to nemusim vidiet - staci mi vidiet ruzovu baletku a batmana s kyjakom. Je to daleko aj za hranicou beznych heroes setov, kde je to aspon pestre - niekto si tam najde supermana, ironmana a pod.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #38 : 07. December 2016, 13:52:16 »
BINGO. Nie je to pre teba. Nekupis
Nemam peniaze, je to drahe - nekupim. Kto ma - kupi.
Ak maju nieco na vymenu, vymenia v skole alebo na modrom konikovi. Urcite nie su take hlupe, ze budu kupovat 50 figov.

Je to ich cenova politika. Mozno maju v zmluve s DC, ze figy maju byt exclusive a drahsie. Lego urcite preda, aj ked nie na slovensku, ved preto tu nemaju ani eshop ani kammennu predajnu. Naco, ved nekupujeme.


Ja tiez nepoznam vsetky postavy od Marvelu a DC, ale je lepsie dostat ceruzku alebo Batmana s kyjakom, Batmana pirata, Batmana v kilte ako dalsieho cierneho, sedeho, cierneho s inym plastom, cierneho s kridlami ... Vlasne naco, kupim si dalsiu policajnu stanicu.

Tema je super. Je to zmena. Nehovorim, to preto, ze mam trosilinku super heroes rad( Urcite radsej ako SW), ale je to zmena. Aspon 1 rok nemusis kupovat policajtov a ninjago. Lego urcite nenastavy celu politiku firmy na dalsie 4 roky len na tomto filme, je to 1 tema z 20. Mixels boli, odisli. SW planety boli, odisli. Slizers boli odisli. Batman movie odide tiez.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #39 : 11. December 2016, 14:23:46 »
recenzia Batman CMF
http://www.brothers-brick.com/2016/12/11/the-lego-batman-movie-collectible-minifigures-71017-review/

Zdá sa, že v krabici by mali byť 3 kompletné sady, čo by mohlo byť zaujímavé z hľadiska BL cien samotných figov pretože by mala závisieť len od žiadanosti a nie početnosti

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #40 : 11. December 2016, 16:04:46 »
človeče ak budu tie utility belty vyrabat v bielej tak ich kupim kazdemu klonovi  8)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #41 : 15. December 2016, 07:51:47 »
Disco!  O0

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #43 : 14. Január 2017, 18:57:13 »
nejaký policajný blister pack

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #44 : 14. Január 2017, 22:08:30 »
toto patrí asi skôr do vtipov  8)
http://www.chevrolet.com/all-new-lego-batmobile.html
nerozumiem tomu product placementu
« Posledná zmena: 14. Január 2017, 22:10:08 od papluh »