Autor Téma: Buďove výtvory  (Prečítané 52281 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #135 : 17. August 2015, 12:25:41 »
biely kamion s vlekom: súhlasím s tým čo napísal KLF + mne tam hlavne bijú do očí tie blatniky a predné kolesá...vytŕčajú pol studa na každej strane, pritom tie zadné a aj na vleku sú na 6 studov zarovno s nadstavbou. Tie blatniky by som vyhodil do riti, a dal to zarovno s kabinou, lebo toto fakt divne vyzerá.

kamion s cisternou: cisternový náves je super, ale ten ťahač fakt nič moc, jak spominal aj KLF

lokomotiva: super!!!

Odhlásený elerond

  • Príspevkov: 81
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #136 : 25. August 2015, 17:53:45 »
úžasné :o :o :o :o (y). zkus udělat společnou fotku všech modelů.

Odhlásený MMX

  • Príspevkov: 108
    • Moje sety.
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #137 : 25. August 2015, 22:18:43 »
Lokomotiva je jednoducho uzasna  (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #138 : 27. August 2015, 18:16:25 »
úžasné :o :o :o :o (y). zkus udělat společnou fotku všech modelů.

Skúsim na výstave v KE aspoň 6-wide vehikle nafotiť .Postupne pribúdajú ,a  sú vystavované v CITY  takže niet príležitosti ich nafotiť pohromade .Prioritnejšie sú veľké projekty  ;)


biely kamion s vlekom: súhlasím s tým čo napísal KLF + mne tam hlavne bijú do očí tie blatniky a predné kolesá...vytŕčajú pol studa na každej strane, pritom tie zadné a aj na vleku sú na 6 studov zarovno s nadstavbou. Tie blatniky by som vyhodil, a dal to zarovno s kabinou, lebo toto fakt divne vyzerá.

kamion s cisternou: cisternový náves je super, ale ten ťahač fakt nič moc, jak spominal aj KLF


Prerobenô,k lepšemu  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #139 : 27. August 2015, 18:17:48 »
Jop! Je to uz lepsie Budo! Hlavne ta modra kabina. (y)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #140 : 27. August 2015, 20:15:45 »
Tak biela sa mi paci z predu, z boku ta silueta na mna posobi divne.  Kazdopadne modry je super

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #141 : 28. August 2015, 05:53:26 »
biely má pekné blatníky, nie tie neproporčné čo vymyslelo lego

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #142 : 31. August 2015, 08:39:42 »
úžasné :o :o :o :o (y). zkus udělat společnou fotku všech modelů.

Na výstave bol čas na hromadne foto 6-wide vozidel. . .

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #143 : 06. September 2015, 14:44:25 »
Ahojte

Popri povýstavovej debordelizácii ktorá nemá konca kraja .Sa mi po niekoľkonásobnom odkladaní podarilo konečne postaviť moju tretiu parnú lokomotívu. Áno jedná s o albatros . Niektoré diely ešte zamením,ale je 99% hotovo. Fotky len mobilom ,ale vypovedia viac než slová .Ešte dodám že dĺžka je 48 cm a sú použité kolesá od Big Bena .Čo je non lego diel  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #144 : 06. September 2015, 14:48:07 »
Ty kokos Budo, PARADA !!! :o :o :o (y) Toto chcem domov na policku! ;D

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #145 : 06. September 2015, 16:07:14 »
Super, máš můj obdiv.  :o

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #146 : 06. September 2015, 16:18:01 »
Waw!! Kupil by som si to hned keby ze je to na predaj!! (y) (y)

PS: aj toto postavis?? http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=46408
Staci orandzovy Vlak a City auta.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #147 : 06. September 2015, 17:10:11 »
Waw!! Kupil by som si to hned keby ze je to na predaj!! (y) (y)

Technic panely + train kolesa + train narazníky = 70€ Cena modelu je omnoho vyššia a pochybujem o tvojej kúpnej sile ,nič v zlom ;)

PS: aj toto postavis?? http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=46408
Staci orandzovy Vlak a City auta.

Toto stavať nebudem i keď sú to pekné výtvory. Môj štýl stavania je iný a to posledné čo chcem ,je kopírovať iných staviteľov.
Inšpirácia je to pekná.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #148 : 06. September 2015, 20:04:18 »
Buďo, rešpekt pred tým, čo si postavil. Keď sa možem vyjadriť (aj keby som sa asi radšej nemal) k tvojim vlakom - na jednej strane sú naozaj zaujímavé a celkom iné ako som videl u iných MOCárov. Na druhej strane (teraz to negatívne), sa mi zdajú také, neviem ako to presne vyjadriť, také strohé. Také málo detailné. Aj keď si uvedomujem, že u vlakov je to aj trošku bezpredmetné, ale predsa sme v LEGU. U teba sú to tri farby a koniec. Neviem, či som to zrozumiteľne vyjadril. V každom prípade, ešte raz pripomínam, že staviaš naozaj cool, a nielen to, si aj fajn človek. Tak sa drž. A nehnevaj sa.  ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Buďove výtvory
« Odpoveď #149 : 06. September 2015, 21:05:46 »
Kritika je kritika  ;) Určite sa nehnevám a viem čo máš na mysli P4tr1cius .Na Albatrose sú veľké celistvé plochy ,hlavne na kotli si žiada nejaký detail (trubky a pod. su len orientované pre lego ťažšie dosiahnuteľné).Ja sa snažím neupravovať diely a keď v minimálnom množstve. Čo sa farebnosti týka vychádzam z predlohy a možností lega.

Podotknem ,že vyššie som tiež dostal ,kritiku od KLF ,MiKeLa a Paliasona .Konkrétne na kamióny ,ktoré som prerobil a výsledok bol lepší  (y)