Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184653 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #480 : 09. Júl 2019, 10:19:10 »
Sa mi nechce veriť, jak dobre toho harley-tučka spravili. :o

Ten prechod medzi krytom svetla a hornej časti vidlice + samotný kryt svetla je z lega nepostavitelný.  Mne to príde ,vzhľadom k možnostiam lega, úplne v tolerancii.

Silueta motorky nemá chybu.

Nové disky a gumy krása: zadná guma širšia - no konečne!!! sa k tomu odhodlali, a nedali dozadu tenkú jak v predu!

Jedine toho chrómu je škoda. Asi by to veľmi predražilo výrobu, a stála by 2x tolko. :( (Ja by som nemal problém si ju streknúť chrómovým sprejom :D )

Kto zbiera lego motorky, tak nemá o čom rozmýšlať: zatial najkrajšia motorka akú v legu vyprodukovali.

 

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #481 : 09. Júl 2019, 10:47:09 »
Pekná mašinka. Určite chrom by bol super. Ale ako bolo spomenuté cena by bol určite iná. Každopádne kúpim do zbierky.  ;) (y)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #482 : 09. Júl 2019, 10:54:18 »
... Na Chromebricksovom mieste by som zacal robit "Harely Davidson Chrome Packet". Myslim, ze by bol o to dost velky zaujem.
...

Ten paket by bol/bude drahší jak ta motorka, to mi ver! Už na pohlad je tam tých potrebných dielov dosť...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #483 : 09. Júl 2019, 15:12:26 »
10269 - Harley-Davidson® Fat Boy®

Pocet dielov:  1023
Cena:  90,- €
Dostupnost:  jul 2019
« Posledná zmena: 09. Júl 2019, 15:55:57 od KLF »


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #485 : 09. Júl 2019, 20:43:01 »
Uff  no naživo to v tej LBG farbe vyzerá dosť zle.. chcel som ju, ale teraz neviem. motorka je inak super, ale ta farba to zabíja... tu mala ísť chrome alebo metalic farba povinne, bez ohľadu na náklady- je to set pre afolov a 90% z nich by dalo 110e za chrome verziu namiesto 90e v lbg. A pochybujem , ze by tie náklady na chrome farbu boli vyššie ako par eur  (je to sice iná oblasť, ale to by potom auto v metalickej farbe nebolo za príplatok 500e ale 5000e)...

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #486 : 09. Júl 2019, 21:27:01 »
S nesprávnym použitím tej LBG naprosto súhlasím. Taktiež som do toho na prvý pohľad chcel ísť, ale takto naživo to pôsobí dosť fádne :P
Uvidíme, či do toho pôjdem. Každopádne dá sa predpokladať, že niektoré BL shopy, ktoré sa venujú práve Custom Chrome Silver dielom si dosť namastia vrecká pri tomto sete...
Alebo sa zložíme a urobíme spoločnú objednávku u niekoho, kto sa venuje pochrómovaniu neLEGO plastu?  >:D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #487 : 10. Júl 2019, 07:44:41 »
Pekny model, skoda toho chromu. Vidlica mi pride trochu hruba oproti realu, ale tak neviem, ci sa to dalo spravit lepsie. Bol tu nazor, ze nie ;) A inac tie fotky v recenzii zusammengabaut su strasne zle. Neviem, ci su nejako zuzene alebo len zle nafotene, ale posobi ta motorka na nich ako hracka pre male deti.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #488 : 10. Júl 2019, 11:00:23 »
Najlepšie ta motorka vyzerá na tom uniknutom obrázku čo dal PC CZ.

Z dalších fotiek a iných, blbo zvolených, uhlov už to nieje také bezchybné. Hlavne to svetlo moc o sebe dáva vedieť... že to je hovadská krabica.
A o round brick 1,5 x 1,5 možme akurát v teoretickej rovine snívať...proste FATBOY = FATFORK  ;D
Páči sa mi aj tak, pekný model.

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #489 : 10. Júl 2019, 11:08:24 »
tusim prvy krat co model vyzera najlepsie na fotke na krabici  ;D aj pekny uhol a ked to ma odlesky tak neudiera do oka ta fadna seda ako na babkinom plote. Skoda aspon metaliza tam mala byt, pripadne vidlica a vyfukove potrubie a zbytok mohla byt obycajna. Samozrejme chrom by bol najviac. Ale velmi pekne spracovany model, nie som nadsenec motoriek ale tuto by som asi chcel mat  (y)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #490 : 10. Júl 2019, 17:24:30 »
Vy jste frfňalové. Vždyť ten model je krásný, tvarově se poved. Ani to moc nevypadá jako LEGO. Motorka jak kráva (odhadem 1/8) coby kovák by stála daleko přes 200€. Tady ji máte za 90€. A který tovární set má masivní chrom ? Já si na nic nevzpomínám. TLC teď jede eko notu, ono je možné že tam chromové díly nedávají, ne že by to nechtěli vyrobit, ale třeba by to bylo neekologické. Co vim tak třeba tzv. Supermetalic farby pěkně smrdí... a nevím jestli jde plast opravdu pochromovat chromem...
Mám pocit že to až moc řešíte...

Jinak je od stejného designera co Pony Car...
« Posledná zmena: 10. Júl 2019, 17:27:02 od PC CZ »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #491 : 11. Júl 2019, 09:06:49 »
Na Harleja plánujem spraviť recenziu. :oldman: Takže bacha na vlacha!  :oldman:

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #492 : 11. Júl 2019, 10:45:54 »
Ja sa celkom teším koľko vznikne variácii na tému tohto setu a kto to dotiahne najďalej k dokonalosti...  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #493 : 11. Júl 2019, 11:37:37 »
Je to fakt pekny model motorky, ale ta LBG farba to cele dost degraduje, posobi to velmi lacno. A mozno aj toto je dovod, preco to na niektorych fotkach (ktore MiKeL spominal) posobi hrackarsky. Nie - tu mal ist chrom, nech by to stalo co stalo! A je rozdiel ked nieco chromuje niekto individualne a ked si dava firma ako TLG pochromovat tisice dielov. Tam to cenovo vyjde vzdy lacnejsie. Uznavam, ze je to zrejme zlozitejsia technologia (preto od Chrome Silver asi aj upustili), ale pri Harley-Davidson je to POVINNOST! Chrom a tvar nadrze robia tie motorky po dizajnovej stranke tym, cim su. Az sa divim, ze to takto preslo u HD. Ale ked u BMW presla ta Technic motorka...
Kazdopadne verim v nejaky "Chrome Packet" tretich stran, alebo mozno by sme sa mohli zamysliet aj nad Phoenicisovym napadom a skusit v ramci LUGu najst daku chromovaciu firmu u nas. ;)

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #494 : 11. Júl 2019, 21:49:34 »
Nemusela by to byť nevyhnutne chrómová strieborná, stačil by aj obyčajný gun metal.
« Posledná zmena: 11. Júl 2019, 21:53:57 od Bača »