Autor Téma: Technic  (Prečítané 218944 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #180 : 26. Január 2016, 16:08:16 »
ale aj tak sa mi to nepaci, ale verim, ze svojich fandov si to najde...

Kseftari tym urcite nepohrdnu ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Technic
« Odpoveď #181 : 26. Január 2016, 16:12:03 »
Ako pozerám na to rýpadlo .Konštruktéri zápasili s rovnakými technickými problémami ako pri originále . Široká základňa a vyváženosť ramena . A zároveň zachovať kompaktnosť  céleho modelu .
Prvý dojem je že sa mi až tak nepáči , ale som zvedavý keď to budem vidieť naživo. Vidím i vznik nových dielov ,na hnanie rýpadlového kolesa .

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #182 : 26. Január 2016, 16:18:58 »
CLAAS Xerion

ila_rendered

Porsche

ila_rendered ila_rendered

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Technic
« Odpoveď #183 : 26. Január 2016, 16:24:10 »
CLAAS Xerion vyzerá super , ale to porsche   (n)  ble .Asi kôli tým nálepkám až sú to nálepky .

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Technic
« Odpoveď #184 : 26. Január 2016, 16:27:05 »
To Porsche je len prototyp - podobne ako v reale, aj tu je maskovane. Tie smaolepky tam su na oklamanie zraku.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #185 : 26. Január 2016, 16:29:08 »
Tie "nalepky" maju znazornit maskovanie - take sa pouziva aj na realnych autach, ked sa na verejnych cestach testuju este nepredstavene nove modely... predpokladam, ze kym sa tento set dostane na trh, nalepky zmiznu... ved aj dizajn krabice este na prvy pohlad nie je definitivny... a na BrickSET-e v reportazi z Toy Fair London pisali, ze definitivnu podobu setu este dlho neodhalia...

PS - Rene - sme naraz pisali to iste  >:D
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Technic
« Odpoveď #186 : 26. Január 2016, 16:30:52 »
Claas Xerion:
tie nové gumy tomu dodávajú správny look. Je to ale len taký stredne velký model. Ale to rameno vzadu sa mi tam nepáči...taká "velká drba" a ešte je to akési prehnuté

Porsche:
Super!!!! koneče spravili nové panely pre blatniky!

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #187 : 26. Január 2016, 16:36:05 »
Hej - traktor - mne sa paci, akurat suhlasim s Palom - to rameno je akesi prihrube... Rene, ty co na to hovoris ako najpresvedcenejsi veriaci cirkvi CLAAS?
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Technic
« Odpoveď #188 : 26. Január 2016, 16:41:24 »
Som si vydýchol. Zľakol som sa, že to budú bomby kvality. A oni len postavili ďaľšie škaredé, hýbajúce somariny. Chvalabohu. A to rýpadlo je doslova šok.  (y) Čo to, prečo to, ako to??? Možno si do technicu odbehli tí dvaja Batman projektanti..

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #189 : 26. Január 2016, 16:42:36 »
Este jedna fotka - vzadu vidiet aj to nove Volvo...

ila_rendered
« Posledná zmena: 26. Január 2016, 16:44:09 od drdano »
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #190 : 26. Január 2016, 16:43:06 »
to porsche vyzera super.
a ked je to pravda s tymi nalepkami / maskovanim, tak to je dost ulet, nemusia este aj z lega robit taketo opicky...

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Technic
« Odpoveď #191 : 26. Január 2016, 16:44:42 »
No je to info, ktore sa siri po nete od londynskej Toy fair...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: Technic
« Odpoveď #192 : 26. Január 2016, 17:34:40 »
Rypadlo je skarede jak noc, ale je napchate dielmi a verim tomu, ze nazivo to bude vyzerat podstatne lepsie. Otazna je cena, ale ked to nepresiahne 200€, tak to bude velka vyzva pre penazenku. Claas vyzera super, to zadne rameno je trochu divoke, ale inak pekny model a vhodny kandidat na MODy. Volvo z toho mala co vidno ma namiesto klasickej lyzice nieco podobne, ako Mercedes Arocs z minuleho roka, ale zaroven vyzera, ze sa bude dat dvihat kabina, co je celkom pekna vychytavka. Porsche vyzera dokonale(ak si odmyslime tie maskovacie nalepky), no ak to bude za avizovanych 300€(a zrejme to bude limitovane poctom kusov a k nam sa to ani nedostane), tak hoci kolesa a nove blatniky by sa zisli, nehovoriac o zakrivenych paneloch v ciernej, zrejme to pre mna ostane mimo dosah.

Celkovo hoci rypadlo je skarede, vsetky styri sety maju co ponuknut. Uz sa tesim na leto  (y) :D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Technic
« Odpoveď #193 : 26. Január 2016, 17:44:19 »
Porsche vyzera dokonale(ak si odmyslime tie maskovacie nalepky), no ak to bude za avizovanych 300€(a zrejme to bude limitovane poctom kusov a k nam sa to ani nedostane), ....

ufff, to je brutalna cena, a to som rozmyslal, ze si konecne zaobstaram aj nieco z technicu...

Odhlásený jz77

  • Príspevkov: 110
Re: Technic
« Odpoveď #194 : 26. Január 2016, 17:52:09 »
Ja som si predstavoval iny typ rypadla,ale potesia nove diely a hlavne ich pocet :).
Claas ma vzhladom sklamal,ale nove pneu su celkom fajn ale cakal som vacsie.V skutocnosti je to krasny stroj,a urcite sa da aj z technicu spravit lepsie.
Porshce je super,aj nove panely. (y)
Volvo je pneumatika,a ja ju nemam rad. Ale Reného urcite potesi zdvihacia kabina na ktoru sa tesil :D