Autor Téma: Sny s LEGOM  (Prečítané 9045 krát)

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Sny s LEGOM
« : 28. Marec 2012, 06:41:42 »
Kurnik zas som mal ten sen! Prisiel som do obchodu a tam mali same stare LEGA z 80tych rokov. A ja som nemal prachy. :-[ Tieto sny vraj mavaju AFOLovia po celom svete.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #1 : 28. Marec 2012, 10:20:43 »
Vidim že nie som sam kto tu ma erotické sny. Neraz sa mi sniválo o niečom podobnom, že som došiel do obchodu s legom a v kute mali vypredaj  a tam stare castle vratane mojich 4 vysnívanych (6041, 6040, 6067 a 6081 ). Sa pýtam predavaca že ako je možné že ich ešte maju. Vraj na dnešné decka je to staré, oni chcu všetko co striela, ma to nejake pohyby (najlepsie na baterky), rozne priseri a tak, take classicke veci sa vobec u neho uz nepredavaju...


Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #2 : 28. Marec 2012, 11:10:23 »
Kurnik zas som mal ten sen! Prisiel som do obchodu a tam mali same stare LEGA z 80tych rokov. A ja som nemal prachy. :-[ Tieto sny vraj mavaju AFOLovia po celom svete.

Strašné - i ja mávam občas taký sen. Akurát u mňa Star Wars bola záležitosť 90. rokov... :P

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #3 : 28. Marec 2012, 11:56:09 »
Kurnik zas som mal ten sen! Prisiel som do obchodu a tam mali same stare LEGA z 80tych rokov. A ja som nemal prachy. :-[ Tieto sny vraj mavaju AFOLovia po celom svete.

No a teraz mi úprimne povedz, ktorý sen je horší:
- tvoj, nemať prachy v obchode plnom vzácneho LEGA, alebo,
- mať fúru prachov, ale v obchode s LEGOM, kde nemajú nič zaujímavé a hodnotné?????

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #4 : 28. Marec 2012, 12:14:39 »
- mať fúru prachov, ale v obchode s LEGOM, kde nemajú nič zaujímavé a hodnotné?????

To je sen ci realita?  >:D

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #5 : 29. Marec 2012, 10:23:54 »
Najhoršie na tom sne (hoc by si mal pri sebe fúru prachov a regály by boli preplnené samými vzácnymi kúskami) je aj tak ZOBUDIŤ SA...  :'(

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #6 : 29. Marec 2012, 12:29:24 »
Chlapci to je nic! ;) Ja mavam uz roky pravidelne velmi realisticke sny, kde su KONKRETNE predajne LEGA v Bratislave, na KONKRETNYCH miestach, kde ale nikdy taketo predajne neboli ! A ked sa zobudim, tak este chvilu SERIOZNE uvazujem, ci tam ta predajna fakt nie je a uvazujem, ze sa tam pojdem pozriet ! Toto sa uz viackrat opakovalo a vzdy je to to iste ! Niektore z tych miest su "akoze" v Bratislave, ale v skutocnosti su tie miesta fiktivne, uplne vymyslena ulica, oblast. Ine su zas na skutocnych miestach. A tieto sny tiez mava viac ludi. No a dalsi typ sna je ten uz vyssie spominany, ze dojdem do obchodu a tam kopec LEGA z 80. rokov a ja mam prachy len na niektore. Ale tie najbrutalnejsie sety, vsetko MISB ! Hruoza.  >:D

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #7 : 29. Marec 2012, 13:46:03 »
Tak páni,
začínam mať silný pocit, že je to tu s nami vážnejšie ako si všetci pripúšťame.  ???

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #8 : 29. Marec 2012, 14:00:41 »
No uz tu chyba len psycholog/psychiater  ;D a sedenie moze zacat...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #9 : 29. Marec 2012, 14:22:38 »
Koxo, ale fakt - potom pol dna este uvazujem, ci vazne tam niekde nie je/nebol taky obchod! :D Krute...

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #10 : 29. Marec 2012, 16:54:12 »
A co tento sen?: Pozeram sa, ako moja dobiela rozzurena manzelka berie do ruk krabicu za krabicou a vyhadzuje moje LEGO do kontajnera na odpadky! Uz moju zbierku nikdy neuvidim! Co vy na toto? Inak ako lekar par dobrych psychiatrov poznam a zrejme by sa nam zisli...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #11 : 29. Marec 2012, 17:02:33 »
Take sny mavas alebo sa toho len desis v bujnych predstavach? Lebo katastroficky scenar sa da vymysliet kadejaky, radsej si ani nepredstavovat... :o

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #12 : 29. Marec 2012, 17:08:28 »
Uz sa mi to dvakrat snivalo...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #13 : 29. Marec 2012, 18:30:57 »
Ty wole. ;D Tak to su huste nightmares! :D Ale moc by som sa nemal smiat - mavam podobne! :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #14 : 18. Február 2013, 20:10:15 »
Sen prvý.

V časoch keď som staval Horský hotel a mal nedostatok zelených kociek sa mi snívalo ,že som vycestoval kamsi do menecka a s útrapami našiel i obchod .Kde inkriminované kocky mali i za dobrú cenu a vozili to vo fúrikoch .Čumel som na to ako na zázrak a keď som zistil že nemám ani floka ,zobudil som sa.

Sen druhý.

Keď som sa rozhodol fušovať do vlakov a pokukoval po setoch na nete (cca pred 2 rokmi)Prisnilo sa mi že som naozaj nakúpil 2 ks MISB-y 7897 ani neviem odkiaľ a pritom na to nemal peniaze(300eur/ks) .Po zobudení som pol dňa ešte rozmýšľal či to bol sen alebo realita .

Sen tretí.

Často staviam a triedim lego na posteli .Vždy ho pekne pdložím na bok či na miesto.Tak sa mi snívalo že som na nejakú skladačku zabudol a, že ma tlačí kdesi medzi rebrami.Dokonca som sa i prevalil na druhý bok ako medveď v zime a hovoril si to je nejaká blbosť.Ráno sa zobudím  a na moje počudovanie medzi rebrami vytlačené do ružova plate 2x8  ;D