Autor Téma: Napodobeniny  (Prečítané 203118 krát)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #60 : 10. Jún 2013, 14:51:36 »
Stargate, KaufLand, 9,99€...ich motto tiež neni zlé :) (pravý dolný roh krabice)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #61 : 08. August 2013, 19:16:48 »
Nový "setík" podľa filmu Star Trek: Into Darkness

ila_rendered
« Posledná zmena: 15. September 2013, 12:48:05 od Administrator »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #62 : 08. August 2013, 22:39:17 »
hmm, co ja viem. nic moc

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #63 : 09. August 2013, 14:55:20 »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #64 : 09. August 2013, 15:17:07 »
Zaujal ma tento inzerát :D

http://deti.bazos.sk/inzerat/28120072/predam-lego-hasici-a-policie.php

OLOL, ale dava tomu slovencinovy. uplny top: 20malofigurky,

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #65 : 09. August 2013, 17:29:26 »
No co - slovencina, rec moj rodny....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #66 : 29. August 2013, 19:33:45 »
Rozmyslal som, ci tu dam novu temu, ale zatial nie. Ak bude treba, vzdy sa da tema vytvorit.
Bol som dnes v Rakusku pozriet LEGO, ale nic zaujimave som nenasiel. Zaroven som ale bol zvedavy, ci niekde nenajdem aj seriu STAR TREK od KRE-O, ktora sa (zatial) k nam nedovaza. A mal som stastie. V jednej predajni mali skoro cele portfolio STAR TREK. Krabice luxusne balene v lesklom kartone, graficke spracovanie tiez slusne. Najvacsi set - USS Enterprise NCC-1701 stal 59.- €. Takyto model by u LEGA stal 3x tolko. Set obsahoval figurku kapitana Kirka, Spocka a dalsich. Po odnati strechy bolo vidno kapitansky mostik s figurkami. Velmi ma to lakalo kupit! Velmi ma lakalo kupit celu seriu! Ale povedal som si - co ak to je nekvalitne, zle sa to sklada, nedrzi to pokope... ? Tak s velkym sebazaprenim som kupil na skusku jeden z "Mini" modelov. Cenovka 9,99.- €, ale zaplatil som 6,69.- €. Na vsetky sety by vraj bola zlava - cize aj na ten najvacsi! Doma som set hned rozbalil. Prekvapil ma pevny vnutrajsok z plastu (ziadny karton), kde bol pekne ulozeny navod v priehradke presne nan, zarucne listky a samolepky. Samolepky su poctivy igelit, ake LEGO robilo v 80. rokoch, tenke a priehladne. Set na moje prekvapenie obsahuje aj svietiacu kocku s diodou! Zacal som skladat. Diely su presne vyrobene, fantasticky zapadaju do seba, ziadny problem! Vsetko pevne drzi a licuje! S vysledkom som velmi spokojny. Ti, co ste boli na vernisazi si pamatate, ze sme si s Phoenicisom kupili tu malu STAR TREK figurku (nieco na sposob CMF od LEGA), ktora obsahovala aj 2x4 kocku v vygravirovanym napisom KRE-O. Moje druhe prekvapenie bolo, ze aj tento set obsahuje 2x4 KRE-O kocku, aj ked sa nikde na modeli nepouziva. Tentokrat v cervenej farbe.
Dlhe roky som cital, ake su NON-LEGO stavebnice nekvalitne, no nikdy som ziadnu nemal. Chcel som vyskusat, co je na tom pravdy. No minimalne v pripade KRE-O od HASBRA musim povedat, ze kvalita je po kazdej stranke na vysokej urovni. A co dodat na zaver? Snad len jedno - do tej predajne sa vratim a zadovazim si celu seriu STAR TREK, ktorej som fanusik od detstva. ;)
(Ak by chcel aj niekto dalsi, staci mi povedat.)

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
« Posledná zmena: 29. August 2013, 20:45:17 od KLF »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #67 : 29. August 2013, 20:56:38 »
Tak mi potom moze niekto vysvetlit, preco je Lego tak drahe? Ked to ide aj lacnejsie? Ale asi to nebude samotnou stavebnicou, ale vsetkym tym okolo.

Ak pojdes, opacil by som tento set, co si tu ukazal. 6.69 neni znicujuce :)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #68 : 30. August 2013, 08:41:52 »
a kdeze sa nachadza ta predajna? a maju tam aj ine ako star trek ?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #69 : 02. September 2013, 10:22:14 »
Napr. Toys 'R' Us to urcite maju, alebo skus hracky v Hainburgu. Ako myslis, ci tam maju aj ine ako ST? Maju tam aj ine KRE-O sety a samozrejme aj ine hracky. :)

Tu je recenzia na USS Enterprise od znameho LEGO recenzenta - ako AFOL hodnoti KRE-O velmi pozitivne po kazdej stranke, vratane kvality ! Odporucam pozriet si.



Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #70 : 02. September 2013, 11:37:27 »
Sikovny je chlapec, okorenil to troskou situacnej komedie na uvod ;)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #71 : 02. September 2013, 18:12:34 »
No myslim ze keby ten Enterprise spravili bez figov, bolo by to lepsie, takto pokazili cely dojem, lebo tie figy su na grc :-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #72 : 10. September 2013, 18:59:05 »
Dnesny nakup v Rakusku pre Mikela, Phoenicisa a mna ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #73 : 10. September 2013, 20:54:50 »
enterprise ma ake kool drzadlo na krabici :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #74 : 10. September 2013, 20:55:44 »
Vsetky tie velke krabice to maju. ;)