Autor Téma: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)  (Prečítané 25412 krát)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #30 : 08. September 2017, 15:50:52 »
Ak by som si objednal 3 tie sady, dostal by som ešte jednu sadu ako promo, keďže je to nad 40€?  Neviete ako to funguje?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #31 : 08. September 2017, 18:22:52 »
Ak by som si objednal 3 tie sady, dostal by som ešte jednu sadu ako promo, keďže je to nad 40€?  Neviete ako to funguje?
Kým ešte tí Batman-i boli online tak sa dal dať do košíka len jeden, jeho cenu ti automaticky vypočítalo podľa toho čo bolo v košíku, buď 14,99 alebo 0.
Asi podobn to bude aj pri ostatných setoch na ďalšie 3 týždne.
V predajni to záleží na konkrétnych ľuďoch tam, na PromoBricks sa chválili že dostali aj 4 kusy, vo Viedni buď neboli alebo to obmedzovali a viazali na kúpu iných setov.

Odhlásený Marian21x

  • Príspevkov: 17
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #32 : 09. September 2017, 17:48:54 »
Viem, že je to nepravdepodobné, ale ak by niekto nechcel z tejto sady toho Batman/Rimana, tak by som vymenil buď zo zberateľských figúrok (mám aj staršie sady k dispozícii) alebo za dačo iné. Mám toho dosť doma, tak sa určite dohodneme.  :)

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #33 : 19. September 2017, 00:02:59 »
Nemá niekto tú batman sadu na predaj za rozumnú cenu?

Kupujete tam niekto online? Na Rakúskom mi píše že posielajú len do Rakúska a Talianska. Na nemeckom zasa len holandsko, polsko, belgicko. Dokonca pri registrácii mi to neponúklo vôbec ani našu národnosť. A potom že rovnocenná Európska únia. Neviete mi niekto kúpiť tie dve aktuálne sady čo majú?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #34 : 19. September 2017, 13:06:45 »

Odhlásený Marian21x

  • Príspevkov: 17
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #35 : 07. Október 2017, 23:16:32 »
Dnes bola inak v ToysRUs možnosť poskladať si mini ninjago chrám a boli aj dáke zľavy na ninjago sety, inak nič zaujímavé. Minifigov nemali už ani jeden box, ževraj po skončení akcie dali zvyšné boxy s minifigmi do predaja a hneď boli preč. Ak by ste niekto mali náhodou zvyšné ninjago, mám na výmenu city sériu.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #36 : 18. Október 2017, 21:32:13 »
Tak už majú bricktober aj Poliaci. Prečo doprdele nie je tento reťazec aj u nás. Už som mohol byť milionárom. Dúfam len že nabudú taký chrapúňi ako Nemci a potlačia cenu na BL dole.

http://www.toysrus.pl/toys/browse/_/N-104810

PS: Nezbehneme z Čadce do Bialska???

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #37 : 18. Október 2017, 22:08:02 »
to je tak 1h tam 1h spet. Ale podla obrazku tam maju vraj transformerov co dost zhanam
Je v tom Bialsku nejaky vecsi TRU ci len neco male ?

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #38 : 18. Október 2017, 22:10:04 »
Taký malý obchodík v tom Gemini centre, kde bola aj tá veľká Lego výstava pred časom. 1h+1h+1h by to asi bolo. To je dosť. Žial bližšie ku mne nikde obchod nemajú.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #39 : 20. December 2017, 12:47:15 »
Už sa to prenieslo aj na anglický TRU.
V skratke, lokalne TRU má dlhy voči matke, neboli (aj kvôli tomu) v profite, obchody klesajú na úkor univerzálnych reťazcov a online predaja, chcú zatvárať horšie predajne (cca 30%) a reštrukturalizovať. Štátny fond na príspevky ktorý vyberá na penzie chce od nich dorovnať do výšky ktorá im pripadá a nedodržiavajú ju, na to nemajú peniaze. Ak sa nedohodnú zatvoria to komplet.
https://www.theguardian.com/business/2017/dec/04/toys-r-us-close-uk-stores
https://www.theguardian.com/business/2017/dec/18/toys-r-us-faces-collapse-with-loss-of-3500-uk-jobs

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #40 : 20. December 2017, 13:08:59 »
tak dufam, ze rakusky TRU je nezavisly, resp nema dlhy voci matke, lebo by ho bola fakt skoda....

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #41 : 20. December 2017, 15:56:10 »
Nedal by som veľa za to, že tiež spláca nejaké "knowhow" matke do USA...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #42 : 03. Január 2018, 00:13:32 »
Nemecký TRU už má v katalógu - UCS Millennium Falcon, UCS Snowspeeder aj IDEAS Saturn V
https://www.promobricks.de/lego-toysrus-katalog-das-sind-die-highlight-sets-im-ersten-halbjahr-2018/50102

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #43 : 09. Február 2018, 15:21:14 »
Podľa správ je už anglická pobočka TRU na predaj a európske ju majú nasledovať. Dokonca nejaký termín je už na konci tohoto mesiaca keď potrebujú prachy.
Zaujímavosťou je že z USA idú správy od Mattel-u aj Hasbro, že Vianočné predaje neboli dobré...
https://www.theguardian.com/business/2018/feb/08/more-than-3000-british-jobs-at-risk-as-toys-r-us-uk-is-put-up-for-sale

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SMYTHS (ex Toys'Я'Us)
« Odpoveď #44 : 15. Marec 2018, 10:20:24 »
Takže to už vyzerá na kolaps
- Americké obchody budú zrušené, ľudia už dostali oznam o konci v priebehu týždňa, zlomok možno prejde pod Kanadu
- Veľká Británia tiež zaviera - dokonca tam boli aj nejaké zľavy, na reddite sa objavila fotka 10 UCS Falconov vykúpených za -25% keď sa chválil dobrácky a prospešný reseller, ktorí to určite predá pod cenu ľudom ktorí ho nevedia zohnať...
- nordické krajiny ako Dánsko, Švédsko, ... sú len frančíza pre firmu čo má aj inú veľkú sieť BR a zostávajú, pod akým menom sa nevie

- pre nás najbližšie - Nemecko a Rakúsko (so Švajčiarskom jeden trh) sú na predaj, to najskôr znamená že na to nebudú tak zle vidia šancu na odkup, lebo u iných krajín (Francúzsko,Španielsko...) sa píše že najprv musia zhodnotiť situáciu a potom sa uvidí či predaj/likvidácia. Tak či onak zmena sa chystá aj tu.
Otázne je či po zmene majiteľa budú mať taký istý prístup k LEGO sortimentu.