Autor Téma: LEGO Store  (Prečítané 103208 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Store
« Odpoveď #45 : 16. Jún 2015, 21:46:53 »
dobra blbost tento retro pirat... pirati su si podobni ako vajce vajcu uz 100 rokov, je to jeden z tych figov, co sa minimalne menia, jedine retro na tom budu bodove oci a bezne usta... s retro kozmonautom sa to neda vobec porovnat...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #46 : 15. September 2015, 21:54:56 »
Tak sme dnes s Budom a Liondeem navstivili oba LEGO Store vo Viedni. Vsetci traja sme boli 1x v takomto obchode, a tak sme si skusili aj Pick A Brick. ;) Liondee a ja sme vzali spolu 3 velke kelimky, Budo 6. ;) V jednom z obchodov sme stravili 1 a pol hodiny!!! Az sa mi to verit nechce! Co si o nas musel personal mysliet? >:D  Mali sme na sebe "firemne" tricka a v jednom Store nas oslovil chlapik, z ktoreho sa vyklul clen rakuskeho LUGu. ;) Slovo dalo slovo a chlapik nam ponukol spolupracu medzi LUGmi. V Rakusku su 3 LUGy, ale spolu maju menej clenov ako nas LUG. No napriek tomu robia velke vystavy na zaujimavych miestach a 1x rocne mavaju velku akciu na Mondsee v Rakusku, kde pridu aj clenovia nemeckych LUGov. Boli sme aj tam pozvani na navstevu. No a na zaver zavolal sefa LEGO Storu a zoznamil ma s nim. Kazdopadne skvele straveny cas v rakuskych LEGO Storoch! :) (y)
« Posledná zmena: 15. September 2015, 23:39:24 od KLF »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Store
« Odpoveď #47 : 15. September 2015, 23:18:21 »
Tak sme dnes s Budom a Liondeem navstivili oba LEGO Store vo Viedni. Vsetci traja sme boli 1x v takomto obchode, .....

no teda to je hanba, taki velki AFOLovia, a len prvy krat v lego chrame ?!

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #48 : 16. September 2015, 11:09:07 »
to je hanba iba hodinu a pol?
bye

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #49 : 16. September 2015, 11:24:12 »
No ale rovno sa spytam na radu. Vystavili mi tam tu VIP kartu a ze si ju mam zaregistrovat na nete. Lenze ja na nete uz som registrovany a mam tam aj virtualnu kartu. Viem to nejak zlucit? Alebo si musim trapne vytvorit novy ucet u LEGA pod inym nickom a budem mat 2 karty - jednu fyzicku a druhu virtualnu? Ma s tym  niekto susenost?

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #50 : 16. September 2015, 11:48:28 »
mne vtedy tiez dali kartu, ale nic o registrracii mi nehovorili, takze mam kartu v domneni, ze ked tam pojdem nakupit tak ju mozem pouzit :-(
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #51 : 16. September 2015, 11:54:08 »
myslim, ze ked kartu registrujes, tak dostanes iba nejake male bonusove body.
bye

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #52 : 16. September 2015, 17:35:23 »
A máš na tej virtuálnej nejaké body ? Lebo ak si ju vytvoril cez web a spravil prvý nákup - cez CZ,AT,DE,... adresu - tak po pripísaní prvých bodov mala prísť na danú adresu poštou.

Keďže aj ju stratíš, tak po nahlásení nevytvoria kópiu ale novú kartu a číslo prepíšu. Takže by to mohlo ísť aj v prípade, že už máš "novú" kartu za "stratenú". Ono veľa vecí tam robia ručne...



Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #53 : 17. September 2015, 09:14:14 »
Na oboch kontach mam body za nakupy. Teraz som im chcel poslat kontaktny mail, ale nepustilo ma to dalej, lebo vraj zadavam nespravne smerove cislo!!! Kua, skusal som slovenske, nemecke, rakuske, ceske - furt chce odo mna 6- miestne cislo! Ked zadam nahodne, tak mi to nevezme. Takze som sa im nedokontaktoval kua! ;( To je taky web ten ich web, ze lepsi spravi hociake decko! (n)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: LEGO Store
« Odpoveď #54 : 17. September 2015, 09:17:32 »
Na oboch kontach mam body za nakupy. Teraz som im chcel poslat kontaktny mail, ale nepustilo ma to dalej, lebo vraj zadavam nespravne smerove cislo!!! Kua, skusal som slovenske, nemecke, rakuske, ceske - furt chce odo mna 6- miestne cislo! Ked zadam nahodne, tak mi to nevezme. Takze som sa im nedokontaktoval kua! ;( To je taky web ten ich web, ze lepsi spravi hociake decko! (n)

Dával jsi tam mezeru?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #55 : 17. September 2015, 09:34:36 »
Nedaval kokos! To je dobra somarina! OK, uz to odoslalo, dik.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: LEGO Store
« Odpoveď #56 : 17. September 2015, 12:43:22 »
Nedaval kokos! To je dobra somarina! OK, uz to odoslalo, dik.

tiez som nad tym maturoval par minut :D  Toto iste ma aj PP ked sa vyplnalo cislo  + 4219XXXX ... ked si dal plus pred cislo tak ti to neuznalo: ze nejaka info je nespravna/zle vyplnena...ale neukaze ti co  je zle.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: LEGO Store
« Odpoveď #57 : 17. September 2015, 14:34:38 »
Tak som si zrátal koľko som nabral do troch pohárov dielikov. Vyšlo mi to 1840. To je celkom slušný počet :D

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: LEGO Store
« Odpoveď #58 : 17. September 2015, 19:59:27 »
Tak som si zrátal koľko som nabral do troch pohárov dielikov. Vyšlo mi to 1840. To je celkom slušný počet :D

čeho? 1x2 plate by mělo. 1x1 tile round kolem 3500.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: LEGO Store
« Odpoveď #59 : 17. September 2015, 22:53:07 »
čeho? 1x2 plate by mělo. 1x1 tile round kolem 3500.
Všetko možné som tam dal. Lebo som bral nie len zo steny :) Ale nabral som 1x2 bieli brick asi 250 kusov :) A potom veľa kvetín a a mnoho ďalšieho.