Autor Téma: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...  (Prečítané 34235 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #75 : 23. Máj 2019, 20:08:57 »
Dobre vidim - nejaky komparz tam hraju aj Linda a Arnie? ;D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #76 : 24. Máj 2019, 10:35:55 »
Áno, to sa vedelo už pred rokom že tam budú.
S ukážky vyzerá, že Arnoldov výskyt tam bude len na 5-10 minút pri rozhovore v tej chate ;D ,ale určite bude toho viac - len nechcú ukázať.

Vyspal som sa a pozrel znova.... áách jaj ;D ,slabé jak čaj, chýba tomu dôstojnosť! :-[ (n) V novembri to ide vonku, uvidime.


Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #77 : 11. September 2019, 11:11:31 »
Guns n' Roses nahrali novú skladbu a budeme ju počuť aj v Terminator: Dark Fate  :oldman:
Čiže nápadne to pripomína situáciu pri T2, kde tiež prispeli na soundtrack...

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #78 : 17. September 2019, 10:09:50 »
Spravil som novú tému v "stretávkach" ohľadom ďalšej návštevy kina.

Kto sa chce pridať, píšte dalej tu: Kino-misia 2: RAMBO: Last Blood

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #79 : 07. November 2019, 10:37:34 »
Moje subjektívne dojmy z filmu Terminator: Dark Fate
(a sú tu SPOILERY, tak bacha, bez toho sa to nedá)

Čo sa mi páčilo:

- Úvod!!! Prvých pár minút - Index očákavania mi dvihlo dosť vysoko. Ten ale nasledovným dianím začal
pomaly klesať, a druhou polovicou filmu už sa rútil strmhlav dole.

- sem tam nejaký nenápadný odkaz na prvé filmy

- Arnold, Linda

- nahánačka z prvej tretiny filmu

- veľmi krátka scénka z budúcnosti


Čo sa mi nepáčilo:

- herecky predstavitel zlého terminátora bol ok, ale čo ma nesmierne nasieralo, boli jeho kaskadérske eskapády.
Tá potreba ísť s dobou, a urobiť z terminátorov skákajúcich gymnastov ::)  , aby sa deti náhodou nenudili, to je otras, vobec to tam nepasuje. To je skoro nepozerateľné, gumový CGI panáčik, samé saltá, výskoky...totálne štanky.

- tie dve ženské ťapy.
Ťapa 1 - najskôr nič-netušiaca hlavná hrdinka, ktorá má byť neskôr budúca veliteľka odboja - pfff, na posratie! Tie jej nevierohodné drísty, ked si uvedomí, že nechce už utekať...no sračka! A náhľad v budúcnosti, kde ju vidíme ako vodkyňu detského gangu v rozdrbanom paneláku - no trapárna, až som sa hanbil, jak tam predniesla tu heroickú reč.
Ťapa 2 - Vylepšená transka z budúcnosti, ktorá má poslanie chrániť Ťapu 1. Nudná, nevýrazná a plochá.
Na druhej strane ani jedna z nich ma až tak neiritovala, ako královná NEherectva Emilia Clark z T: Genisys.

- V druhej polke veľmi prepálena akcia...to s tými lietadlami a následne na priehrade pod vodou, vôbec mi to neprislo zábavné, akurát som sa zas nasral.

- Terminátorovi sa po splnení úlohy vyvinie svedomie, nájde si rodinu, predáva detske závesy a žije pokojne v chatke pri lese. A jeho žena nevie, že je robot. Vtipné to samo o sebe je, zasmiať som sa zasmial! , ale je to blbosť a zároveň najdebilnejšia časť filmu. To mi tam vôbec nesadlo, takú komédiu z toho robiť.

- hromada nedomyslených vecí - napr. zlý terminátor neustále likviduje desiatky policajtov, kradne autá, lietadlo, vrtulnik...všade sú ľudia okolo, kamery atd...ale absolútne nikto to vo filme nerieši. Príbeh je další derivát dejovej kostry prvých filmov, len s inýmy menami a názvami. To bola síce aj T3, ale tá mala GULE!!!

- záverečné zúčtovanie odbité o ničom a spôsob zničenia zlého termoša naprosto do bodky zkopírované z T3. 

Celkovo mi to prišlo o trochu lepšie ako Genisys, ale je to stále ťažký priemer. Hodnotenie: slabých 5/10

Nový RAMBO svoj návrat ustál oveľa dôstojnejšie, ten má u mňa za 9/10

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #80 : 16. Júl 2020, 12:56:29 »


...ten Travolta dezorientovaný na námestí...  :)) :)) :))

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Robocop, Terminator, Alien, Predator a ti druhi...
« Odpoveď #81 : 16. Júl 2020, 13:48:30 »
hah to mi pripomenulo jednu hodne starú vec