Autor Téma: Mini Driller  (Prečítané 4817 krát)

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Mini Driller
« : 26. Január 2013, 23:06:44 »
Ahoj,
chtěl bych Vám tu odprezentovat můj první MOC. Jedná se o Mini Driller z tématu Power Miners.  Snažil jsem se co nejvíce přiblížit původním PM, takže jsem se snažil využít co nejvíce prvků, které PM kdysi obsahovali. Na drilleru jsou pásy obvyklé u dalších setů: reflektory, bedny na nářadí, krystaly a dynamit, řízení pomocí pák, ovládání vrtáku a abych se držel co nejvíce tématu, používal jsme jen díly z setů PM které vlastním.

Doufám, že se bude líbit.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Mini Driller
« Odpoveď #1 : 26. Január 2013, 23:37:00 »
vitaj na fore. velmi pekne vozitko. skoda, ze som si nekupil ziadny PM set, ked boli na trhu :( bola to fajn seria.

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Re: Mini Driller
« Odpoveď #2 : 26. Január 2013, 23:52:36 »
Díky za vřelé uvítání  ;)

PM byli v ČR docela neoblíbení, ale například v Německu jsou jich mraky na prodej. Já koupil krabici se snad polovinou ze všech setů včetně krabic a návodů za 52 Eur. Takový vánoční dárek.


Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Mini Driller
« Odpoveď #3 : 27. Január 2013, 07:41:36 »
Pracovné autíčko sa mi veľmi páči. Je také "milé". A určite tomu aj veľmi pohohli samolepky (resp. origo diely série).

Druhá vec, čo sa mi páči je, že máš zbierku LEGA, ktorá je, mierne povedané, neobvyklá. Čo je len a len dobre. A keď ťa môžem poprosiť, pofoť jednotlivé sety tejto témy samostatne (prípadne so svojím pohľadom na vec), aby si sa aj s nami ostatnými podelil o krásy tejto, určite nie nezaujímavej LEGOtémy.

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Re: Mini Driller
« Odpoveď #4 : 27. Január 2013, 11:44:50 »
Chystám se udělat velkou recenzi celého tématu, ale až po zkouškovém. Fotky nejspíš použiji oficiální, pochybuji že bych udělal lepší..
Nevíte někdo prosím, jak editovat příspěvek? Udělal jsem novou fotku interieru a nevím jak jí do prvního příspěvku doplnit.

Edit: Tento příspěvek mi upravit jde, první nejde.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Mini Driller
« Odpoveď #5 : 27. Január 2013, 11:59:07 »
Oslov Admina  :)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Mini Driller
« Odpoveď #6 : 27. Január 2013, 12:08:51 »
Určite ale to všetko pofoť ty sám! Nie ofiálne fotky, tie si každý môže pozrieť sám kedy chce. Nás zaujíma TVOJA zbierka, nie fotky z internetu. A určite to aj pridá na autentickosti tvojej recenzie. Daj si tu námahu, fotky rozhodne nemusia byť dokonalé.

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Re: Mini Driller
« Odpoveď #7 : 27. Január 2013, 12:16:04 »
Moji sbírku samozřejmě nafotím zvlášť na to se už chystám, jen sehnat pořádně velké fotopozadí, ale pro potřeby recenze si myslím, že oficiální fotografie budou působit lépe.

Edit: Tak interier aspoň sem zatím
« Posledná zmena: 27. Január 2013, 12:18:43 od William »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Mini Driller
« Odpoveď #8 : 27. Január 2013, 12:53:05 »
Vitaj, pekny uvod na fore! (y) Priznam sa, ze o niektorych PM som aj ja uvazoval, hlavne o 8707, co bola limitka v tejto serii. Urcite si celu zbierku skompletizuj, stoji to za to! ;) Niektore vacsie sety este stale maju v Bratislave v Draciku. Tvoj model je pekny - je to dokaz toho, ze aj na malej ploche sa daju spravit velke veci ! ;) Fakt pekny model, nepreplacany, viem si ho predstavit kludne ako ofiko set. ;) No a ako tu uz Pato spomenul - smelo nafot svoje modely!

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Re: Mini Driller
« Odpoveď #9 : 27. Január 2013, 13:06:05 »
Díky moc!
8707 je úžasný set, i když se mi nelíbil, dokud sem ho sám nepostavil a nevyzkoušel.
Teď mám všechny sety rozebrané a stavím z nich, ale určitě to zase dám dokupy a nafotím.

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Mini Driller
« Odpoveď #10 : 27. Január 2013, 19:53:21 »
Vitaj na fóre! Je to velmi vydarený moc  (y) Teším sa na ďalšie!

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Mini Driller
« Odpoveď #11 : 28. Január 2013, 11:28:09 »
Pekny MOC. Maly, ale zlaty. :) Mas aj ine veci, ci len PM sa zaoberas?

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Mini Driller
« Odpoveď #12 : 28. Január 2013, 11:45:41 »
Chystám se udělat velkou recenzi celého tématu, ale až po zkouškovém. Fotky nejspíš použiji oficiální, pochybuji že bych udělal lepší..
Nevíte někdo prosím, jak editovat příspěvek? Udělal jsem novou fotku interieru a nevím jak jí do prvního příspěvku doplnit.

Edit: Tento příspěvek mi upravit jde, první nejde.

Pekne, si asi prvy medzi nami, co sa zaobera touto temou... Tak vitaj...

K tej editacii prispevkov - upravit ide iba taky prispevok, na ktory este nikto neodpovadal. Je to v zaujme zachovania kontinuity vlakna, pretoze zmenou obsahu starsieho prispevku by sa zmenil i vyznam a logicka navaznost reakcii, proste niekto iny by uz celu snuru diskusie s odstupom casu nemusel chapat... Takze preto...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený William

  • Príspevkov: 7
Re: Mini Driller
« Odpoveď #13 : 28. Január 2013, 12:34:44 »
Pekny MOC. Maly, ale zlaty. :) Mas aj ine veci, ci len PM sa zaoberas?
Díky, mám skoro kompletní Dino, ale dosud v MISB, mám většinu pirátských setů. Poslední dobou se ale nejvíce zaměřuji na PM, Creator pak malé sety z jakéhokoliv tématu, pokud se mi líbí a polybagy.

Co se MOCů týče tak tohle je můj první za posledních 15 let, ale pokud se líbí, určitě ještě něco vytvořím.