Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260074 krát)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #855 : 18. Február 2020, 01:07:12 »
Já za to nemůžu.
Tak je to to v té písni.

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #856 : 24. Marec 2020, 14:02:32 »
No hen na to, uľahodili aj vám všetkým klasikom. Len snáď to nie je 1. Apríl


Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #858 : 24. Marec 2020, 15:04:56 »
Wauuuu ! Pirátský ostrov, který jde předělat lehce na nádhernou pirátskou loď :) Ta je !

MUUUUST HAVE !!!!

Figurky naprosto super....

Moment !

Kde je vopice ? A teplý otěcko ?

Už chápu proč se to nedrží původního konceptu :)

Vostrov s překvapením !

S tímhle se dá docela i vyhrát :D
« Posledná zmena: 24. Marec 2020, 15:08:20 od PC CZ »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #859 : 24. Marec 2020, 15:08:04 »
Parádny set! Nikdy som pirátov nezbieral, ale toto bych bral. A tá loď nemá chybu - zatiaľ najrealnejsie vyzerajúca pirátska loď. (y) Až sa raz vrátim k Legu, toto bude prvý set ktorý si kúpim.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #860 : 24. Marec 2020, 15:24:50 »
Aha tak teplý otěcko tam je, ale vopice ne :(

A proč to kua prodávaj jako ostrov když je to loď ? Ale je to geniální tah, protože se s tím dá vyhrát.... super herní set... Jako ostrov bych váhal, ale ta loď....ta loď !!!

Pouze to chce ze zásob doplnit kanony.

Jinak - ale - super udělaný interiér (tohle sem jako dítě v setech chtěl) navíjení kotvy je taky super, tvar lodi - eňo ňuňo....

BRAVO LEGO....

A už z toho obalu vane takový ten  závan dětství...dobrodružství...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #861 : 24. Marec 2020, 15:28:45 »
dobry napad urobit 2v1 - vlastne kedze su tam 2 verzie lodi, tak 3v1, a teda treba kupit 3 sety :-)

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: IDEAS
« Odpoveď #862 : 24. Marec 2020, 15:49:20 »
Parádny set! Nikdy som pirátov nezbieral, ale toto bych bral. A tá loď nemá chybu - zatiaľ najrealnejsie vyzerajúca pirátska loď. (y) Až sa raz vrátim k Legu, toto bude prvý set ktorý si kúpim.

Len aby to potom nestálo 10x toľko než teraz  ;)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #863 : 24. Marec 2020, 15:54:20 »
Jaké dvě verze ? Jedna tam je.

Ale je parádní ! Ty boky sou super !

Hlavně sou tam docela hezký dílky. Třeba ananas. Nebo vývěsní štít k hospodě. Ta zapadlá socha v písku je taky bezva nápad.

Akorát nechápu jednu věc. V Brickbeart Bounty (tu mám) byl obrovský žralok do kterého se vešel celý minifig. Ale evidentně ho všude nahradil updatovaný klasický malý žralok.... asi byl ten velký moc velký.... Ale zase s ním byla prča.... a ten malej je taky hezkej....

Ovšem proč tam není nějaká opice, to nechápu...mohli udělat novou verzi. Nebo tam dát nějakou z CMF :( A čepice na kostře je stará, bez potisku. (Nové sety měly s potiskem).

A dvě baby :))))) cha chá :))))

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #864 : 24. Marec 2020, 15:56:55 »
Já bych teda neváhal....
Jak píše kolegyňka, přesně tohle hrozí...
Tu nádhernou Imperial Ship jsem taky jednou viděl za cenu pod 2000.-CZK - neměl jsem je... a kolik stojí teď...
Takže koupit a případně strčit do skříně. Však to nic nežere...

A krásný je i ten retro design krabice. Škoda že tam není odklápěcí víko.

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: IDEAS
« Odpoveď #865 : 24. Marec 2020, 16:04:50 »
Ja som sa na tento set strašne tešila a musím povedať, že to predčilo moje očakávania. Ten nápad, že je to 2 v 1 je super! Samozrejme aj krabica je krásna :) Pokiaľ ma nezasiahne covidko, tak si to kúpim ;)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #866 : 24. Marec 2020, 16:38:19 »
Jj. já možná 2x jednou na výstavu a jednou jako investici do bůdůca, podobně jako u rakety.

To sem zvědav co schovaj do kovárny. Hrad ?!

Ta původní idea byla pěkná, ale nešel z toho udělat koráb.
Mně samozřejmě nadchl koráb, ale on i ten ostrov je hezký.
A je k tomu i story. Piráti ztroskotali na ostrově a přežívají v troskách lodi. Ovšem ta socha domorodců v písku...měli tam dát aspoň domorodý pár jako bonus :/

A nějak nechápu ty marketingové řeči o lodi z roku 1989. Tohle není loď z roku 1989, ale z roku 2020. Možná navazuje na Sea Barracudu - ale není to ta stará Sea Barracuda. Možná Sea Barracuda II. Queen Mary 2 nebo Queen Elisabeth 2 taky nemaj se starou lodí nic společného.

Docela mám chuť si tu starou Sea Barracudu někde splašit ale v MISB asi bude drahá a že by se po třiceti letech dala sehnat v jako novém stavu...použitá kdo ví :(

A teď mi už může být fuk, jaká bude loď v Creatoru :)

Hehe a najednou jde dát do setu "krčmu" jak krásně říkáte na Slovači :))))

Prča :) Ale je fakt že i figy sou super. Ta kapitánova metresa s tím kabátkem od uniformy, nebo potetovanej pirát se svázanými vlasy. Druhá pirátka je taky super, docela vypadá jako jedna slavná kapitánka... (Hehe, teď mě napadlo - holky se spiknou, vyhodí kapitána a bocmana přes palubu žralokovi a udělaj se pro sebe...takhle nějak to tuším bylo i v reálu. )

Fakt je docela škoda, že to je jen jeden "nostalgický" set a ne nějaká série... ještě by to chtělo zase vojáky a novou Imperial Flagship. Ale i tak díky za to. A třeba dnešní děti fakt piráti ani rytíři nebaví a mají radši komixy... :( Děti nemám, tak nemohu soudit. Má tu někdo děti ? Co je baví ?  I když pokud to děti nebaví, proč to Playmobil pořád dělá ?


Ale jak na to koukám, tak ta nová Barakuda  má fakt ty správné "korábovité tvary". Ta bachratá záď, mohutná příď a ty zkosený boky...fakt paráda.  Je to koráb, málo platné :)
« Posledná zmena: 24. Marec 2020, 16:42:31 od PC CZ »

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: IDEAS
« Odpoveď #867 : 24. Marec 2020, 17:21:27 »
Aj ked si to nekúpim Jednoznačne set roku 2020. Fakt super a pre tých čo zbierajú starých pirátov tak sa to tam pekne hodí.  :oldman: :oldman: (y) (y) (y)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: IDEAS
« Odpoveď #868 : 24. Marec 2020, 18:02:38 »
Já bych s tím setem roku počkal na to co vyleze z kovárny.

Ale je to paráda.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: IDEAS
« Odpoveď #869 : 24. Marec 2020, 18:26:24 »
Ja som teda nikdy nebol na tych starych piratov, skor na classic space, ale toto je parada, a ak by som mal na lego viac miesta, tak by to bol horuci kandidat na kupu.
Paci sa mi, ako to vyzera, ze je to paradne hratelne, ze je to 2v1 ostrov plus lod a hlavne ze lod je vyskladana z brickov, nie jeden velky vylisok(ok, prova je jeden kus, ale tam by som oko prizmuril)