Autor Téma: Jurassic World  (Prečítané 17915 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Jurassic World
« Odpoveď #15 : 03. Júl 2015, 14:58:41 »

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Jurassic World
« Odpoveď #16 : 03. Júl 2015, 15:22:44 »
Pekný humus. A ten vrtulník je total ostuda.   (n) (n) (n)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Jurassic World
« Odpoveď #17 : 03. Júl 2015, 15:28:19 »
Porovnanie setov s filmovymi predlohami - tragedia. (n)

dost fiasko - niektore auta sa vobec nepodobaju, ine si lego vymyslelo, odignorovalo vacsinu dinosaurov z filmu, atd. To prevedenie dinosaurov sa mi tiez nepaci v porovnani s Dino. K tomu brutalne premrstena cena kvoli licencii. To som fakt zvedavy na predajne cisla, Dino islo na konci hromadne do zliav, toto zrejme inak neskonci. Jedina sanca je ze film vyrazne potiahne predajnost - ale to sa bude asi tykat tych mensich setov. Neviem si predstavit kolko ludi kupi Indominus rex Breakout za "ludovych" 120 eur, to by tam musela byt cela plejada dinosaurov, nie jeden !!!! Pripadne najvacsiu chutovku z hladiska pomeru velkosti / ceny - T. rex Tracker za 80 ecok, co za jedneho dina a jedno auto je fakt drzost...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Jurassic World
« Odpoveď #18 : 03. Júl 2015, 16:44:29 »
Porovnanie setov s filmovymi predlohami - tragedia. (n)

skutocne tragedia. Sera Dino z 2012 bola omnoho omnoho krajsia. Dokonca aj seria z 2005 je krajsia ako Jurassic

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Jurassic World
« Odpoveď #19 : 20. Január 2018, 23:17:31 »
Jurassic World sa vracia s novým filmom. Okrem 2 Duplo setov je tu

3x Juniors set
- brána, plot, autíčko v zložitosti Juniors, 3 minifigovia, veľký hnedý T-Rex asi 1:1 ako v predošlej sérii a maličký raptor asi sliepka  >:D
- Pteranodon a heli plus 2 minifigy (nevidel som)
- Velociraptor a vozidlo plus 2 minifigy (nevidel som)

5x normálny set
- Pteranodon a malý tereňák so sieťou a 2 minifigy (nevidel som)
- ohrada, teda ohrádka s vežičkou, o dosť menšia ako minule, dino sa do nej asi tesne zmestí, 2 minifigy, dino je Stygimoloch - telo raptora a hlava nova
- helikoptéra a štorkolka - LEGO klasicka, niečo na zavesenie pod heli, 3 minifigovia, raptor Blue (iná farba ako sety predošlých filmov)
- rozbitá/zarastená stanica Gyrosfér z predošlého filmu aj s jednou takou, terénny náklaďák podobný tomu z minulých setov, príves na dina (totálne krepý priechodnosť asi tak 1 stud narozdiel od náklaďaku), 3 minifigy a Carnotaurus - telo TRexa, ručičky iné, hlava chudšia s tými výrastkami nad očami
- rezidencia - sídlo, veľkosťou asi ako Friends škola ale detailnejšie, Velociraptor Blue, päť minifigov, lebka velociraptora z brickov a nový dinosaurus, veľký asi ako T-Rex ale čierny a chudší vyzerá trocha ako Alien


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Jurassic World
« Odpoveď #20 : 30. Január 2018, 14:33:25 »
Po jednom kúsku z JW:FK tém


Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Jurassic World
« Odpoveď #21 : 30. Január 2018, 16:28:00 »
Ja mám doma jedného Diankosaurusa, takže je možné, že sa budem musieť poobzerať po setoch z tejto série :D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Jurassic World
« Odpoveď #22 : 30. Január 2018, 16:56:07 »
Ja mám doma jedného Diankosaurusa, takže je možné, že sa budem musieť poobzerať po setoch z tejto série :D
Dúfam, že potom na najbližšej výstave bude Diankosaurus súčasťou novej diorámy :-) To by bolo niečo revolučné z hľadiska vystavovania a kombinácie s nonLego dielmi.  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Jurassic World
« Odpoveď #23 : 30. Január 2018, 18:38:22 »
Ja mám doma jedného Diankosaurusa, takže je možné, že sa budem musieť poobzerať po setoch z tejto série :D

Hlavne sa poobzeraj po novych Arctic CITY setoch a objavoch v lade, aby ste rozsirili vas MOC! ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Jurassic World
« Odpoveď #24 : 30. Január 2018, 20:23:13 »
Ved moze dat diankosaura do ladu  :oldman:

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Jurassic World
« Odpoveď #25 : 30. Január 2018, 21:43:43 »
Hlavne sa poobzeraj po novych Arctic CITY setoch a objavoch v lade, aby ste rozsirili vas MOC! ;)

Tak o rozširovaní arctic MOC sme fakt neuvažovali....

Odhlásený Diankosaurus

  • Príspevkov: 112
Re: Jurassic World
« Odpoveď #26 : 30. Január 2018, 22:21:01 »
Konecne dino sety  :). Snad budu ceny normalnejsie ako pri tych poslednych... Blue-ho musim mat minimalne!
Ked uvidim novy film pride snad aj inspiracia. Aj ked nieco uz pod povrchom bubloce...  :P

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Jurassic World
« Odpoveď #27 : 05. Február 2018, 17:55:44 »
Heh, tak na výstave neukážu tie zaujímavejšie sety, ale na jútrubke si už niekto rozbaľuje Indoraptora a Carnotaurusa

PS. nie sú to odkazy priamo na videá ale len na vyhľadanie posledných videí s daným názvom dinosaura C:-)  keď tam budú tak tam ešte budú, ak nie smola

Inak trailer zo včera https://www.youtube.com/watch?v=NooW_RbfdWI myslím, že niektoré scény si naozaj berú inšpiráciu z Aliens (slintajúci face-off, pípajúci skener, "kuk z rúry", ...)
« Posledná zmena: 05. Február 2018, 17:58:05 od papluh »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Jurassic World
« Odpoveď #28 : 11. Február 2018, 02:24:13 »
Objavili sa ďalšie obrázky a videá dinosaurov.
Okrem Blue v novej farbe (asi Sand Green) je aj raptor z predošlej série v Lime (predpokladá sa že do Juniors setu) a tiež v klasickejšej farbe cca Medium Dark Flesh

No a okrem toho sa objavili figy nápadne pripomínajúce  >:D 4 postavy z ... klasického Jurassic Park (dr. Grant, dr. Sattler, Tim a Lex)
Povráva sa že k 25-temu výročiu bude nejaký ten setík  8)